PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 651
ocen
7,2 10 1 5651
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

I Po Siostrzyczkach :(

ocenił(a) serial na 10

Jejq dzisiejszy ostatni odcienek był naprawde świetny strasznie szkoda ze to OSTATNI bedzie mi ich brakowac ale skonczylo sie super te PARY ostateczne i wogole:):) fajnie...
strasznie szkoda ze ten serial jest tak malo znany w POLSCE nikt go niema i wogole to smutne:(:(:(

ocenił(a) serial na 10
anusya

Też mi się podobał. Przydałby się jeszcze jeden odcinek, taki, który by pokazał jak im się żyje w tych związkach itd. Szkoda, że nie pokazali tez Lauren jak tańczy z twym swoim. Byłoby już full wypas.
Smutno, bo uwielbiałem ten serial. Teksty Lauren, miny Val, wpadki Holly itd. Ehh...będzie ciężko...
Ale mówi się trudno i płynie się dalej :(

ocenił(a) serial na 9
Kristofer

kurcze a ja właśnie oglądałam tylko końcówkę, cholera nie moge sie doczekac powtórki
i tak zgadzam sie powieniem byc jeszcze jeden odcinek

ocenił(a) serial na 10
Kristofer

Ej Kristofer, ale ja nie wyobrażam sobie tego następnego odcinka, w którym to Gary i Tina mieliby być dla siebie mili ;p to dopiero byłoby dziwne ;) Lepiej jest jak jest chociaż... zdecydowanie za mało odcinków miał ten sezon... :( i wcale nie był taki zły jak co niektórzy zakładali że będzie. Moim zdaniem na pewno lepszy od pierwszego sezonu który chyba lubię najmniej (za mało Vince'a w nim było m.in. hehehe - jeśli w ogóle Vince był w pierwszym sezonie...?...) ;P

ocenił(a) serial na 10
Fluorescent

Dla mnie główną siłą napędową tego serialu była postać Lauren...Po prostu ryczeć ze śmiechu możnabyło...A teraz??Pustka...

ocenił(a) serial na 7
anusya

holly była najsmiesznijsza.
lauren takze.oglnie
bardzo udna smieszna komedia

Little_Dean

ostatni odcinek byl beznadziejny. zero smiechu, jedyne co, to szczesliwe zakonczenia dla wszystkich par i tyle. druga seria byla najlepsza

papusiak

hey :) mam pytanie :) wie moze ktos z was jak nazywa sie tytul piosenki i jej autor ktora leci w ostatnim odcinku 4 serii kiedy Val i Vick biora slub?;> taka sliczna, spiewa kobieta :) a tak ogulnie to serial jest zaczepisty, tylko szkoda ze taki krotki, a sciagnelam wszystkie 4 sezony z www.torrenty.org :D:D

dana14

aaa i jak wiecei to napiszcie na ten nr gg 6799839 lub na tego e-maila daniaa@autograf.pl z gory bardzo dziekuje :):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones