PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111527}

Siostrzyczki

What I Like About You
7,2 5 651
ocen
7,2 10 1 5651
6,0 2
oceny krytyków
Siostrzyczki
powrót do forum serialu Siostrzyczki

Napiszmy petycje do telewizji aby puścili 4 sezon:)!!!! ja oglądałem tylko 3 zsezon:( a 1 i 2 to gdzie mozna oblukać???
prosze o kontakt kudlaty8@neostrada.pl

ocenił(a) serial na 10
kudlaty8

Nie puszcą teraz 4 sezonu, ponieważ od września dopiero zaczoł on być kręcony. Kiedy za nie cały rok zostanie zakończony to zapewne go puszcą. Obecnie nie mogliby go emitować z normalną prędkości 5 odcinków tygodniowo, ponieważ nie są one tak szybko kręcone i pewnie więcej by kosztowało wykupienie praw do puszcania 4 sezonu, przy wyświetlaniu go np. raz na 2 tygodnie, co nie miało by zabardzo sensu.

ocenił(a) serial na 6
kudlaty8

1 i 2 sezon lecial na TVN7 w wakacje przed 3 sezonem... wydaje mi sie ze w nastepne wakacje TVN7 znowu pusci od poczatku WILAY tylko ze doda 4 sezon =DD ehh nie wiem jak ja to wytrzymam! rok czekania! Niestety w necie jeszcze nie pojawil sie 1 odc 4 sezonu....

nate_3

Pojawił się, ja już widzialam dwa odc 4 sezonu :D

ocenił(a) serial na 10
mala_n

wszędzie wszyscy piszą ze juz ogladali pierwsze odcinki czwartego sezonu. skad wy je bierzecie? proszę o kontakt i informacje na ten temat. przydadza mi sie chociaz tytuly tych odcinkow. czekam z niecierpliwością..... pliiiis ;)

ocenił(a) serial na 10
Fluorescent

ale jestem mądra.... prosze o kontakt a e-maila nie podaje... nio więc piszcie prosze do mnie - gusiaja89@interia.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones