PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626979}

Sirens

7,7 322
oceny
7,7 10 1 322
Sirens
powrót do forum serialu Sirens
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jesusbobbleheaddoll

dzieki :) o tak mniejwiecej o czym to jest?

sugarffree

"Sirens jest brytyjskim serialem, który ukazuje nam prace nocnej załogi ambulansu. Obserwujemy pracę ratowników i ich zmagania z ofiarami wypadków, pobić, nocnych zamieszek. Ratując ludzi z wraków samochodów, czy przed próbą samobójstwa, bohaterowie zmagają się z swoimi słabościami i problemami w prywatnym życiu."

nie ma sprawy ;-)

jesusbobbleheaddoll

ostatnie pytanie :D to cos w klimatach misfits, skins czy zupelnie nie ta bajka?

ocenił(a) serial na 9
sugarffree

Żeby odpowiedzi były na wszystkie pytania, dla potomności :p to się wypowiem

Klimat jest całkiem podobny. Wszystkie te seriale są bardzo bezpośrednie w kwestii przekleństw, nieprzyjemnych widoków czy seksu. Prowadzenie historii też jest podobne.
Mamy dużo rozmów o emocjach i relacjach międzyludzkich, i tu również są jak to w brytyjskich serialach często jest mówione takich "poje**nych" życiowo ludzi.
Mnie tamte dwa podobały się bardzo, Sirens również przypadli mi do gustu, więc myślę że i Tobie i innym z podobnym pytaniem też powinien się serial spodobać.

Do znalezienia w internetach, na zielonym gryzoniu.




* Jak ktoś utworzy kolejny temat gdzie znaleźć ten serial to śmiechnę srogo bo wtedy widać, że z tym szukaniem to słabo było.

ocenił(a) serial na 8
jesusbobbleheaddoll

A można prosić o hasło, o ile masz? :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones