serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Sisi

2021
6,6 701
ocen
6,6 10 1 701
Sisi, beztroska nastolatka, zakochała się w potężnym i wpływowym mężczyźnie. Jej umiłowanie wolności i obietnica, że nada monarchii Habsburgów łagodniejsze oblicze, podbiły Europę. Oto jej prawdziwa historia, pełna intryg i pożądania. Zobacz pełny opis
Sisi zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Sisi
Spot nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2021-12-13T18:22:58 https://fwcdn.pl/webv/98/90/59890/59890.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/265/868165/Sisi.vp9.1080p.webm

Była ikoną, cesarzową i legendarną pięknością: Sisi, pierwsza celebrytka Europy. Jej umiłowanie wolności i obietnica, że nada monarchii Habsburgów łagodniejsze oblicze, podbiły Europę. Oto jej prawdziwa historia, pełna intryg i pożądania. Sisi, beztroska nastolatka, zakochała się w potężnym i wpływowym mężczyźnie, który jednak miał takżeByła ikoną, cesarzową i legendarną pięknością: Sisi, pierwsza celebrytka Europy. Jej umiłowanie wolności i obietnica, że nada monarchii Habsburgów łagodniejsze oblicze, podbiły Europę. Oto jej prawdziwa historia, pełna intryg i pożądania. Sisi, beztroska nastolatka, zakochała się w potężnym i wpływowym mężczyźnie, który jednak miał także swoją mroczną i niebezpieczną stronę. Ta miłość nie była przeznaczona dla niej — Sisi musiała dokonać wyboru i podjęła wyzwanie. To także historia o dojrzewaniu: o chłopczycy, która stała się pewną siebie, nowoczesną kobietą, musiała podejmować trudne decyzje, radzić sobie ze stratą i ostatecznie wypełnić niezależną rolę jako cesarzowa. To nie jest historyczna epopeja kostiumowa — to uniwersalna i ponadczasowa opowieść o miłości, wolności, rodzinie, samostanowieniu i obowiązku, ubrana w przepych XIX-wiecznej mody dworskiej.

studio
Satel Film / Story House Productions
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Oceniam na 2. Jedynie wnętrza i stroje ciekawią.
Reszta kretyńska. Bzdury o samotnej jeździe konnej między zamkami, wędrówkach cesarzowej do burdelu, przyjaźni z prostytutką, osobistej opiece nad rannymi i wiele innych.
Stracony czas.

Sissi nie jest mulatką ;)

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Po obejrzeniu pierwszego odcinka mogę śmiało powiedzieć że będę z niecierpliwością czekała na następne. Aktorzy są według mnie naprawdę dobrze dobrani a kostiumy przygotowane z dbałością o szczegóły.
Jako dzieciak wychowałam się na bajce o księżniczce Sisi emitowanej wówczas na kanale foxkids i wówczas była to moja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones