PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875838}

Skazana

7,8 23 262
oceny
7,8 10 1 23262
3,8 6
ocen krytyków
Skazana
powrót do forum serialu Skazana

Kolejny wytwór ze stajni "scenarzystów" TVN . Nie wiem jaki algorytm pisze im scenariusze czy to jest na zasadzie " hej widziałem taki serial na Netflixie o więzieniu , obejrzyjmy jeszcze kilka i zróbmy taki po naszemu. Hmm ale kto napisze scenariusz? Słuchaj moja córka chodzi do liceum i w ramach wprawiania się do matury machnie nam jakiś scenariusz."
To co wyprawia TVN to jakaś tragedia , scenariusz nie trzyma się kupy w sumie jest do D...
Wzięli wszystkie stereotypy , podkolorowali je i zrobili z tego parodię a intryga pisana jest na kolanie. Jeśli ktoś chce nie chce marnować 45 min to zdecydowanie nie polecam .Serial ten tym się tylko różni od Trudnych Spraw że jest lepiej zrealizowany natomiast poziom ten sam. W tym wszystkim szkoda Pani Kuleszy. 3/10 to i tak dużo

ocenił(a) serial na 5
rael_76

XD Dokladnie tak bylo. Jestem pewien.

rael_76

Mistrzostwo TVN w pokazywaniu kobiecej patologi w aureolach, po obejrzeniu w zasadzie to chciałem żeby mnie zamknęli a te swiatobliwe niewiasty wypuścić na wolnosc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones