filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Skip Beat!
Opinie
Skip Beat!
2008 - 2009
Strona serialu
Nowość
Listy
(2)
pełna obsada
(59)
odcinki
(25)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Forum
plakaty
(8)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
odcinki
powiązane
(2)
Skip Beat!
/serial/Skip+Beat-2008-490455
2009
Veiller
7
Jest ok ale mogło by lepiej. Trochę to rozwlekli i już pod koniec czułam się nieco znużona całą historią.
czytaj dalej
PraiseTheFool
7
Anime, od którego zaczęła się moja przygoda ze światem mangi, więc ocena będzie troszeczkę zawyżona przez nostalgię. Ale ogólnie to fabuła spoko, a szczególnie humor. Na tyle się wciągnęłam, że gdy dotarłam do ostatniego odcinka, przeniosłam się na mangę, bo niestety, ale to anime to tylko krótki urywek całej, wciąż niedokończonej swoją drogą, historii Kyoko. Sporym minusem jest tutaj słaba, nawet na swoje lata, kreska i animacja, psująca przyjemność z oglądania osobom, które już trochę tego typu rzeczy obejrzały. Za to serdecznie i z ręką na sercu mogę polecić pierwowzór - mangę, którą nadal kocham. Ma taki swój uroczy dziewczęcy klimat. Mam nadzieję, że autorce uda się ją w końcu dokonczyć, nie pozostawiając jej fanów w niedosycie i frustracji, tak jak obecnie czuję się przy Glass no Kamen. ❤️✨
czytaj dalej
Wiola M.
8
Fabularnie świetne, można się pośmiać, postaci ciekawe, co prawda wygląd mnie raził, ale bardziej.. BRAK ZAKOŃCZENIA. To aż skandal. Gdzie ciąg dalszy..
czytaj dalej
DzejPi
7
7-/10. Gdy się wciągnąłem w klimat produkcji to odcinki się skończyły. Historia jest dobrze prowadzona, lecz zakończenia prędko nie ujrzymy.
czytaj dalej
Neferubiti
10
Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, lub napiszę, ale to anime jest tak zabawne, że nie da się go nie lubić ;)
czytaj dalej
Kinga Kukuczka
7
Szkoda, że nie ma 2 sezonu :( Bardzo ciekawy pomysł ( i te jej reakcje :D )
czytaj dalej
katarzynaher
10
Zasluguje na 10, humor na poziomie lovely complex
czytaj dalej
sarkandia
7
wrócę do niego.
czytaj dalej
Ewa Kubasik
7
Trochę ucięli, manga lepsza :P
czytaj dalej
FleeSoul
6
-1 pkt za ponownie nie skończone anime.. A Manga? Zakochałam się!
czytaj dalej
Toola464
10
Ileż można się śmiać na jednej animce?! :D
czytaj dalej
KitsuneXD
7
Ocena trochę niższa,bo grafika kuleje.Oczywiście Kyoko wymiata, praktycznie"robi"całe anime.Romans mógłby rozwijać się trochę szybciej.Urwane zakończenie na - .
czytaj dalej
kacper.j
7
zakończenie prosi się o ciąg dalszy
czytaj dalej
Aneta Zarzeczna
8
Ślliczna i pełna werwy oraz przezabawna. Romansik;) Szkoa że nie ma kontynuacji anime.
czytaj dalej
napoleonka_83
8
lekkie, przyjemne w oglądaniu. Jeden minus - za szybko się skończyło, a za dużo tajemnic nie rozwiązanych a ja chcę wiedzieć co będzie dalej!!!
czytaj dalej
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD