PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40413}

Skrzydła

Wings
7,1 9 601
ocen
7,1 10 1 9601
6,3 3
oceny krytyków
Skrzydła
powrót do forum serialu Skrzydła

Jeśli jest to proszę podać adres, a jeśli nie to może ktoś jest chętny ze
mną je stworzyć

ocenił(a) serial na 10
damonway

http://www.skrzydlawings.fora.pl/index.php

Wiencor

nie ma po co tam wchodzić, założyciel minął się z powołaniem: to forum powinien założyć na komputerze u siebie w pokoiku i to bez podłączonego internetu, żeby masturbować się przed ekranem przy zasłoniętych zasłonach,
:)))
nawet osoby zarejestrowane na forum mają zabroniony dostęp do działu z linkami download (z innych niezależnych źródeł) z odcinkami po polsku, po prostu NIE WIDZĄ tego działu, kto ma być dopuszczony zależy od widzimisię wielce miłościwie pamującgo założyciela - każe pisać komentarze: dużo i namiętnie i w przypływie KAPRYSU... DOPUŚCI,
:)
polecam wszystkim normalne portale, bez zakompleksionych moderatorów, choćby:
http://peb.pl/seriale/173350-rapidshare-skrzydla-wings-tvrip-lektor-pl.html
gdzie dział z serialem co prawda powoli, ale się rozwija, i prędzej czy później znajdą się tam linki do wszystkich dostępnych odcinków, (obecnie niestety wiele linków wygasło), pozdro dla miłośników Skrzydeł, :)

przejazdem

Podpisuję się pod tą opinią :) Niestety.

sweetmada

zamiast wylewać swoje żale na forach wystarczy się zarejestrować
i przez kilkanaście dni uczestniczyć w życiu forum wings,
jesteście żałosni myslicie że Wam się wszystko należy i ma byc podane na tacy, dlaczego pasjonaci którzy miesiącami zbierali przerabiali z VHS-ów swój ulubiony serial, mają po prostu dać i już

gela1

zamknijcie się w piwnicy,
krzyczcie o 7 rano: hu-ra! hu-ra!
i bijcie w dzwoneczki jak w Amweyou,
bo Chrystus przyjdzie tylko do was!...
...
ŻAL...

ocenił(a) serial na 10
przejazdem

Forum jak sama nazwa wskazuje to miejsce wymiany poglądów i dyskusji na temat tego co się lubi lub nie.

I tylko dlatego, że raz przyszedłeś po odcinki wszyscy mają być Ci wdzięczni ???
Czerwony dywan i orkiestra, bo przyszedł ktoś, kto jak ściągnie więcej się nie pokaże ???
Może najpierw daj coś od siebie, a dopiero potem wymagaj.

casic

casic,
jaki czerwony dywan? jaka orkiestra?
internauci na ogół po to zakładają forum aby podzielić się z innymi tym co ich pasjonuje, z wewnętrznej potrzeby, próbują zarazić innych swoim hobby,
a Wy, co już wcześniej zostało napisane, nie tylko zamykacie się ze swoją SEKRETNĄ WIEDZĄ, ale jeszcze zrażacie innych, przypadkowych internautów, którzy być może również staliby się pasjonatami serialu, ale skoro jest im zabronione zaznajomić się z odcinkami to za przeproszeniem mają Was w ....
wiesz gdzie.
czy jeszcze po ponad rocznym działaniu Waszego forum nie dotarło to do Was, dlaczego macie ażżż...
stu kilkunastu zarejestrowanych użytkowników?
z czego i tak połowa dawno się obraziła bo liczyła na pełnoprawny dostęp, więc ma Was...
jak wyżej?
:)

ktoś kiedyś trafnie użył brzydkiej formuły: "nie mój cyrk, nie moje małpy",
założyłeś(aś) sobie, no to sobie miej,
i czekaj do końca świata,

"głupiec próbuje zawrócić wodę, mądry uczy się pływać"

lubię zadawać się z rozsądnymi ludźmi. ale...
mimo wszystko Cię pozdrawiam, bo sam jestem miłośnikiem serialu.
:)

ocenił(a) serial na 10
przejazdem

Ponad 100, ponieważ nieaktywne konta się usuwa.

Ważni są Ci, którzy przychodzą, bo chcą z innymi dzielić swoją pasję, a nie Ci, którzy przyjdą po odcinki i tyle ich widzieli.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10
casic

Wyglądasz na niezłego przygłupa z tym "ci" napisanym wielką literą.

przejazdem

kolega Przejazdem, zgodnie z nickiem chciał jak widać przelotnie potraktować forum Wings, niestety mu się nie udało więc teraz zachowuje się jak rozkapryszone dziecko któremu mama nie dała oglądać wieczorynki bo nie umyło uszu, żeby było weselej swoją osobistą krucjatę ubrał
w ideologię i występuje w imieniu "narodu",
na szczęscie większośc myśli inaczej, załączam dowód

http://seriale.toplista.pl/

na forum Wings każdy fanatyk Roya, Lowella i braci Hacket znajdzie
coś dla siebie

gela1

eeee tam...
może i dziecko, ale dlaczego zaraz "rozkapryszone"?
:)))

nie zaklinajmy rzeczywistości: póki co nie macie konkurencji - więc nie ma się do czego porównywać,
można Wam szczerze przyznać nawet TRZY pierwsze miejsca w kategorii polskich forów pt. " fani serialu Wings - Skrzydła", bo i tak nie ma innych,
:)))


muszę jednak przyznać,
treść forum, tematy, działy i ogólny układ BARDZO mi się podobają, i na pewno wielu innym "członkom NARODU" również,
natomiast postępowanie założyciela - moderatora i PRZYMUS pisania na forum z musu, po prostu wyzwala niechęć,

karami za brak aktywności na forum tylko zrażacie innych,
za formę forum i treść - ode mnie 5, nawet z plusem!
ale za narzucone zasady i za zachowanie - ...,
bardzo słaby stopień,

mimo wszystko i Ciebie pozdrawiam gela1, bo lubię serial ten,
:)))

ps.
jak widać po powyższych wymianach myśli, niektórzy (jak np. ja) lubią pisać na www, tylko prozaicznie: z potrzeby serca - nie z przymusu,
na temat serialu też chętnie wymieniłbym z innymi parę myśli - ale z własnej woli, będąc od początku pełnoprawnym członkiem społeczności, a nie pierwszoklasistą, który musi przejść falę,
czy nie wydaje się Wam, że może być wielu tak myślących?
i zamiast zarządzać na baczność jak piszecie 120 "czynnymi" użytkownikami, moglibyście mieć o kilka tysięcy więcej, piszących rzadziej, a może i w ogóle - ale za to będących normalnymi sympatykami?...

przejazdem

gdyby to ode mnie zależało dostałbyś dodatkowe punkty za całokształt aktywności w temacie Wings w sieci, lecz sam jestem uzytkownikiem od lipca 2009, a pierwszy mój wpis na forum Wings to wrzesień, październik,
przez ten czas obserwowałem w końcu ta formuła dośc daleko odbiega
od innych, ale na dłuższą metę się sprawdza, uwierz na słowo

Pozdrawiam

gela1

sorry,
już nie chcę przedłużać naszych "sprzeczek".
pojawiło się na www "za darmochę" całość serialu, ale niestety w j. angielskim,
http://peb.pl/komedie/173350-rapidshare-skrzydla-wings-tvrip-lektor-pl-2.html#po st3342076
pozdrawiam!
:)

ocenił(a) serial na 10
przejazdem

@przejazdem,
przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem :)
damonway zapytał o 'forum' (!), nie widzę w jego pytaniu ani słowa o 'pliki', 'linki', 'download' czy cokolwiek, co wskazywałoby na to, że jedyne, czego potrzebuje to odcinki. chciał poznać/założyć forum tematyczne! wiesz, forum, do pogadania. odpowiedź została mu udzielona, ale ty oczywiście musiałeś wylać swoje żale, bo 'ktoś' ci 'czegoś' nie dał, a ty tak bardzo chcesz...

ponadto adres portalu, który podałeś w żaden sposób nie może być nazwany stroną o Skrzydłach (dział z serialem), są tam tylko i wyłącznie linki.

słowa 'każe pisać komentarze', 'PRZYMUS pisania na forum z musu' - są idiotyczne, sory... NIKT nikomu niczego nie każe, nie chcesz, nie rejestruj się, nie pisz, wolna twoja wola, naprawdę :)))). na forum CHCEMY POGADAĆ o serialu. więc Twoja metoda odstraszania potencjalnych nowych użytkowników FORUM sypie się od razu na tym kłamstwie...

"pojawiło się na www "za darmochę" całość serialu" - sugerujesz, że za dostęp do zawartości forum ktoś coś 'bierze'? zabawne, i żałosne. na forum zebrano wiele unikatowych materiałów nt. Skrzydeł, jakich nigdzie (!) w jednym miejscu nie uświadczysz, i teraz uwaga - wszystko 'za darmoszkę'! szok!
jeśli nadal uważasz za karygodne i niesprawiedliwe wprowadzenie pewnych zasad dostępu, to wiesz, był tu taki jeden, który ODSPRZEDAWAŁ swoje zbiory z vhs, za konkretne złotówki. przejrzyj sobie starsze tematy i przemyśl...

piszesz "na temat serialu też chętnie wymieniłbym z innymi parę myśli - ale z własnej woli, będąc od początku pełnoprawnym członkiem społeczności" - bardzo mnie ciekawi, czy gdyby na forum nie było działu z odcinkami, zarejstrowałbyś się i pisał, rekomendował i namawiał innych do zapoznania sie z tym forum... podejrzewam, że i tak w takiej sytuacji pierwsze twoje pytanie brzmiałoby - 'macie odcinki'? lub coś w tym stylu...

"karami za brak aktywności na forum tylko zrażacie innych" - tego nie rozumiem w ogóle... jakie kary masz na myśli?

"internauci na ogół po to zakładają forum aby podzielić się z innymi tym co ich pasjonuje, z wewnętrznej potrzeby, próbują zarazić innych swoim hobby" - mam wrażenie, że właśnie to na forum się dzieje.

acha, jeszcze coś Aktualnego. oczy zaszły ci chyba bielmem z tej całej złości/frustracji, i chyba nie zauważyłeś, że jest dział nazwany 'Odcinki', w którym podano linki (zewnętrzne) do WSZYSTKICH odcinków Skrzydeł znalezionych/zamieszczonych na YouTube. dostęp do tego działu wymaga jedynie rejestracji (wymóg na większości for) i NIE wymaga jakiegokolwiek pisania.

Niob

"oczy zaszły ci chyba bielmem z tej całej złości/frustracji"
-----------
ach, ta soczystość wypowiedzi, finezja i trafność konkluzji w jednym!
:)))))

mógłbym napisać, że sprzedawców - werbowników z Rainbow, Oriflam, Avon, Amway, Zepter, czy z innych fanatycznych sekt też trudno przegadać, ale bądźmy na poziomie - i nie brnijmy dalej:
wszystko co istotne zostało napisane powyżej, i każdy internauta ma własny rozum i sam wyciągnie wnioski,

ps.
mieliśmy zakończyć temat, ale zawsze znajdzie się jakiś... Niob!
:)))
ale jak powyżej:
Niob - i Ciebie pozdrawiam, bo jak pisałem: lubię serial ten!
a poza tym staram się zrozumieć Twój obecny stan ducha...
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones