SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Smerfy

Smurfs
1981 - 1990
22 min.
7,8 51 372
oceny
7,8 10 1 51372
1 091
chce zobaczyć
7,6 5
ocen krytyków
Opowieść o niebieskich stworkach, których spokój zakłóca Gargamel wraz z kotem Klakierem. Więcej Mniej
Smerfy zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Smurfy to małe niebieskie postacie, żyjące w domkach o kształcie muchomorów. Przewodzi nimi Papa Smurf, który ma ponad 534 lata. W świecie Smurfów niemal każdy się czymś innym zajmuję. Spotkamy Osiłka, Smurfetkę, Malarza, Poetę, Marzyciela, Łasucha, Harmoniusza, Farmera, Śpiocha, Ważniaka, Marudę, Pracusia, Lalusia, Zgrywusa, Smurfika iSmurfy to małe niebieskie postacie, żyjące w domkach o kształcie muchomorów. Przewodzi nimi Papa Smurf, który ma ponad 534 lata. W świecie Smurfów niemal każdy się czymś innym zajmuję. Spotkamy Osiłka, Smurfetkę, Malarza, Poetę, Marzyciela, Łasucha, Harmoniusza, Farmera, Śpiocha, Ważniaka, Marudę, Pracusia, Lalusia, Zgrywusa, Smurfika i wielu innych. Życie Smurfów było by doskonałe, gdyby nie Gargamel - zły czarownik i jego kot Klakier, którzy próbują schwytać Smurfy, aby przerobić je na złoto według pradawnego przepisu. Twórą Smurfów jest Peyo, który wymyślił cały magiczny, niezwykły świat w którym żyją Smurfy. Serial składa się z 421 odcinków.

na podstawie
Glen Egbert (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Hanna-Barbera Productions / SEPP International S.A. / Toei Animation Company (współudział) / Więcej...
tytuł oryg.
Smurfs
inne tytuły
Smurfs' Adventures USA
The Smurfs USA
Więcej...
Któż nie zna tych małych, niebieskich stworków, które zauroczyły miliony dzieci na całym świecie? Z zapartym tchem oglądałam wspaniałą bajką z udziałem tych sympatycznych istot. Razem z nimi przeżywałam niesamowite przygody i śmiałam się z wpadek Gargamela. "Smerfy" weszły już do historii. Bawiły nie tylko maluchy, ale ich rodziców, którzy z... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych