PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800027}

Something in the Rain

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna
7,4 1 359
ocen
7,4 10 1 1359
Something in the Rain
powrót do forum serialu Something in the Rain

Boże, ta matka

ocenił(a) serial na 8

Ta matka jest nawet gorsza niż Joffrey z "Gry o Tron". Trzeba mieć talent, żeby stworzyć tak triggerującą postać, której chce się sprzedać plaskacza za każdym razem, gdy tylko otwiera usta.

ocenił(a) serial na 9
Goszka_

ta matka to wiadomo, koszmar jakiś, ale to córeczce przynajmniej dwa razy na odcinek chciałam zdzielić mokrą ścierą. Obie irytujące, ale dobrze zagrane.

Goszka_

Matka na początku mocno irytowała, ale potem jakoś ją zaakceptowałem jako taką antagonistkę, i nawet nie była taka zła.

Za to gdzieś w połowie zaczęła mnie jeszcze bardziej irytować Yoon Jin-a, cały czas te same okłamywanie, nie mówienie prawdy i jej głupota.
Ostatecznie jestem niezadowolny z rezultatu, bo przez kilkanaście odcinków mówiła jak to on nie jest dla niej wszystkim, ale nie była w stanie zostawić rodzinki (mimo tego, że ma 35 lat...), a na koniec i tak wyjeżdża i wracają do siebie...

Szkoda, mi Jun-huia, że przechodził to wszystko dla niej.

ocenił(a) serial na 8
marcin199518

Nikt nie mówi o tym, że on też nie zachował się w porządku. Postawił ją pod ścianą. Chciał, żeby zostawiła wszystko i wyjechała z nim. Zdecydował się na wyjazd, a nawet z nią tego nie przedyskutował. Przerósł go brak akceptacji ich związku i uciekł. Nie tylko ona zawiniła.

ocenił(a) serial na 6
marcin199518

Mnie tak samo główna bohaterka jest do bani irytująca. Ciągle okłamuje go i wgl on też nie zachował się fer ale w porównaniu do niej to dramat

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones