SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Bab Jal Sa-ju-neun Ye-ppeun Nuna

2018 1 godz. 10 min.
7,3 458
ocen
7,3 10 1 458
152
chce zobaczyć
{"id":"800027","linkUrl":"/serial/Something+in+the+Rain-2018-800027","alt":"Something in the Rain","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/27/800027/7839284.2.jpg"}
Yoon Jin-ah zawsze patrzyła na Seo Joon-hee jak na młodszego brata. Jednak dłuższa rozłąka potrafi zmienić przyjaźń z dawnych lat w coś poważniejszego.
{"seasons":[1]}
16
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Something+in+the+Rain-2018-800027/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/800027","link":"/serial/Something+in+the+Rain-2018-800027/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/800027","link":"/serial/Something+in+the+Rain-2018-800027/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

30-letnia Jin-ah Yoon (Ye-jin Son) pracuje w kawiarni prowadzonej przez swoją najlepszą przyjaciółkę, Kyeong-seon Seo (So-yeon Jang). Po kolejnym bolesnym rozstaniu młoda kobieta traci nadzieję, że kiedykolwiek uda jej się stworzyć szczęśliwy związek. Wszystko zmienia się, gdy po kilkuletnim pobycie zagranicą w rodzinne strony wraca30-letnia Jin-ah Yoon (Ye-jin Son) pracuje w kawiarni prowadzonej przez swoją najlepszą przyjaciółkę, Kyeong-seon Seo (So-yeon Jang). Po kolejnym bolesnym rozstaniu młoda kobieta traci nadzieję, że kiedykolwiek uda jej się stworzyć szczęśliwy związek. Wszystko zmienia się, gdy po kilkuletnim pobycie zagranicą w rodzinne strony wraca Joon-hee Seo (Hae-in Jeong), młodszy brat Kyeong-seon. Chłopak, który do tej pory był dla Jin-ah tylko kolegą,  niespodziewanie wpada jej w oko. Wkrótce dziewczyna dochodzi do wniosku, że to może być ten jedyny. 

studio
Joongang Tongyang Broadcasting Company (JTBC)
inne tytuły
Bab Jal Sajuneun Yeppeun Nuna (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
밥 잘 사주는 예쁜 누나 Korea Południowa
Bab Jal Sajooneun Yebbeun Noona (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przyjemnie się ogląda i wciąga, ale...

  tsukiakarinomichishirube

  Kobieto, masz 35 lat, masz pracę, twój chłopak ma swoje mieszkanie i dobrą pracę. Weź się po prostu wyprowadź i żyj swoim życiem, co cię obchodzą jakieś chore żądania matki. Wiem, że bez tego nie byłoby fabuły, ale jednak mnie to jakoś irytuje. I jeszcze ta ich uległość, padanie na ... więcej

 • Boże, ta matka

  Goszka_ ocenił(a) serial na 8

  Ta matka jest nawet gorsza niż Joffrey z "Gry o Tron". Trzeba mieć talent, żeby stworzyć tak triggerującą postać, której chce się sprzedać plaskacza za każdym razem, gdy tylko otwiera usta.

 • 9/10 Prześliczny romans z dużą ilością chemii, klimatem i dobrą oprawą muzyczną*. Jedna z niewielu dram do których chętnie kiedyś wrócę. Całość rewelka.

  użytkownik usunięty ocenił(a) serial na 8

  Porzucona 35-latka wiąże się w tajemnicy z młodszym od siebie bratem swojej najlepszej przyjaciółki. *np. "wiekowa" Naega jeil jal naga. Bohaterka musiała mieć 27/8 ... więcej

 • Mam tylko jedno pytanie

  AlexAdelaida ocenił(a) serial na 7

  JAK TEN OJCIEC WYTRZYMAŁ Z TĄ MATKĄ PRZEZ TYLE LAT???

  3
  • Po prostu muszę to napisać

   LadyLexi

   To najlepsza korean drama jaką do tej pory obejrzałam, a widziałam ich naprawdę dużo. Polecam wszystkim miłośnikom koreańskich seriali :)

   3
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.