PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536119}

Heaven's Lost Property

Sora no Otoshimono
7,4 480
ocen
7,4 10 1 480
Sora no Otoshimono
powrót do forum serialu Sora no Otoshimono

Przypomina mi Dears i Chobbits, ale według jest o wiele lepsze. Bardzo podoba mi się kreska, ma zabawne gagi i przyjemnych bohaterów. Polecam wszystkim fanom Ecchi.

lubi3placki

Bo właśnie twórcy Sora no Otoshimono robiąc to anime, wzorowali się na DearS i Chobbits. Anime mam zamiar obejrzeć w przyszłości ale z recenzji jakich wyczytałem ostatnio wynika że to kolejny osobnik płci męskiej który na widok pięknej kobiety, która w dodatku ma mu służyć, dostaje totalnego jobla ;) Ale zobaczymy jak to z tym na prawdę... ;)

ocenił(a) serial na 10
SoVo

co do fabuły to raczej nic oryginalnego, oklepana 1000x razy ^^

ocenił(a) serial na 10
lubi3placki

Nie nazwałbym tego "najlepszym anime jakim widziałem", ale na pewno jest świetne w swojej kategorii. Chociaż moim ulubieńcem z anime Ecchi i tak pozostanie na zawsze Green Green i Love Hina ^^.

ocenił(a) serial na 10
lubi3placki

Wg mnie, jak twórcy się wzorowali na Chobbits i DearS to powiem że podobieństwo tego anime jest minimalne. Fakt jaki łączy te produkcje jest taki, że na ziemi pojawiają się istoty obce i służą swojemu panu. Teraz co do tego tytułu...
Zgadzam się z przedmówcami, że fabuła szału tutaj nie robi, ale jednego można pozazdrościć, humoru. Dla mnie połączenie zboczonego bohatera, który pragnie ciszy i spokoju jest trochę nie realne i z resztą jak widać w tej produkcji to się mija z celem. Nieco rozczarowałem się na czynnikach, które trzymają humor. Totalne zboczenie bohatera + Ecchi + masa scen "fan service'owych", to jest to czego nam dostarczy najwięcej anime. Nie da się ukryć że ciężko jest znaleźć coś co dostarczy nam większej dawki humoru, ja osobiście uśmiałem się jak nigdy. Mimo iż obejrzałem masę komedi-rom. to schematyczność nigdy mnie nie znudzi. Dla mnie każde anime jest oryginalne na swój sposób. Czy warto to tknąć ? Jeżeli ktoś oglądał poważna produkcję, to jak najbardziej polecam ten tytuł. Jest to niesamowity odskok od ciężkiej rzeczywistości i z pewnością poprawi humor. Tak poza tym zacząłem już drugi sezon i muszę powiedzieć że komedie trzyma na poziomie xD.
Tej serii dałem 10/10. Polecam Pozdro.

ocenił(a) serial na 10
lubi3placki

Jak dla mnie to anime zasługuje na 10/10. Mi np. wzruszają fragmenty poruszające temat miłości i motywy z tym związane ( nie tylko Ecchi miłości xD ).

ocenił(a) serial na 7
roszymon

co z tego skoro główny bohater momentami jest że tak ujmę dość "nieogarnięty" i ta ciągła zmiana sylwetki jest strasznie wkurzająca ech anime dość dobre ale lekko estetycznie zwalone :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones