PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805677}

Sowi Dom

The Owl House
8,5 1,6 tys. ocen
8,5 10 1 1596
Sowi Dom
powrót do forum serialu Sowi Dom

Obsada

ocenił(a) serial na 8

Czy mógłby ktoś w końcu dodać obsadę, serial ma już ponad rok i dwa sezony, a nadal nie ma tutaj wymienionej obsady.

ocenił(a) serial na 10
Ksawery_Janowski

Ktoś już dodał. Problem jest taki że na Filmwebie nikomu się tego sprawdzać nie chce. Puki nikt nie sprawdzi ne zostanie to dodane. A że nikomu się sprawdzać nie chce... Ah Filmweb...

Ksawery_Janowski

Nie ma co się silić, Filmweb słabo sobie radzi z dodawanie obsad do seriali animowanych

ocenił(a) serial na 8
Dubbingorozec

Mam wrażenie że użytkownicy lepiej by sobie radzili z tą stroną

Ksawery_Janowski

Dokładnie, sam nie mogę patrzeć na braki w tej stronie.
Gdybym ja tworzył stronę to bym od razu dodawał wszystkie ważne rzeczy jak: Zdjęcie/Plakat i tego typu rzeczy, a ludzie na Filmwebie którzy mogą tworzyć strony często robią to grupowo (a może ja to tylko tak widzę), a i tak na tych stronach jest wiele braków które łatwo załatać zwykłym zajrzeniem do Internetu.

Ksawery_Janowski

Dokładnie, sam nie mogę patrzeć na braki w tej stronie.
Gdybym ja tworzył stronę to bym od razu dodawał wszystkie ważne rzeczy jak: Zdjęcie/Plakat i tego typu rzeczy, a ludzie na Filmwebie którzy mogą tworzyć strony często robią to grupowo (a może ja to tylko tak widzę), a i tak na tych stronach jest wiele braków które łatwo załatać zwykłym zajrzeniem do Internetu.