PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109599}

Spawn

8,0 1 339
ocen
8,0 10 1 1339
Spawn
powrót do forum serialu Spawn

Polskie Napisy

ocenił(a) serial na 8

Napi project nie po raz pierwszy mnie zawiodło. Poszukiwania w google również nie przyniosły rezultatu. Więc pytam was jak zdobyć te napisy? Można gdzieś obejrzeć online po polsku, ktoś może je ma i zechce udostępnić albo nawet gdzie można zakupić polskiego wydanie tego serialu? Cokolwiek!
Nie proszę o podanie sposobu na obejrzenie serialu bo takowych jest wiele tylko o samo tłumaczenie!

ocenił(a) serial na 4
AiS_366

Mam napisy do odcinkow 3,4,5,6. Do 6 napewno pasują bo oglądałem przed chwilą. Do reszty nie sprawdzałem, bo usunąłem serial z dysku.

ocenił(a) serial na 4
DanielFaraday

Oczywiście mam na myśli wersje gdzie cały serial jest podzielony na 6 odcinków (każdy trwa ponad godzinę). Napisy do pierwszych dwóch domyślam się, że znalazłeś bez problemu...

ocenił(a) serial na 9
DanielFaraday

Mógłbyś udostępnić te napisy? :) Napi projekt ma napisy tylko do ocinków 1-3 :(

ocenił(a) serial na 4
mmmierzwaaa

Bardzo chętnie ale zdaje się że nie można tu podawać linków, nawet nie mogę wysłać do ciebie wiadomości. Ja znalazłem otwierając odcinek Spawn w programie VLC, następnie przy użyciu vlsub wyszykałem po nazwie i znalazło mi bez problemu. W razie czego chętnie podeśle jak znajdę tylko jakiś sposób...

ocenił(a) serial na 9
DanielFaraday

Próbowałem sposobu z vlsub niestety program pokazuje że nie udało się znaleść napisów do mojej wersji (jest to dokładnie ta o której pisałeś gdzie wszystkie odcinki sa w 6 częściach) mój mail jest identyczny jak nick tyle że w domenie gmail, gdybyś mógł podesłać te napisy byłbym niezwykle wdzięczny :)

ocenił(a) serial na 8
AiS_366

To ja się trochę pomędrkuję, ale serial wydano ogólnie w Polsce i z polskimi napisami w naprawdę fajnej i taniej edycji, to w taki sposób polecam się z tym tytułem zapoznać.

ocenił(a) serial na 9
Roy_v_beck

Niestety, na nic to mędrkowanie, gdyż google, allegro, olx milczą w kwestii dostępności tejże pozycji, proponując jedynie pierdyliard wydań aktorskiego szitu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones