PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827567}

Special

6,6 2 715
ocen
6,6 10 1 2715
Special
powrót do forum serialu Special

Mnie denerwuje to, że teraz geje są w praktycznie każdym serialu, a na przykład Lesbijki już znacznie rzadziej.

MistrzSeller

jeśli masz z tym problem to nie oglądaj, ja ignoruję rzeczy których nie mogę zmienić :)

adriancarrot92

Ciężko znaleźć coś normalnego. Może coś polecisz?

ocenił(a) serial na 7
MistrzSeller

Takie było właśnie podstawowe założenie serialu; ciężko jest być osobą z niepełnosprawnością czy osobą homoseksualną, a być równocześnie gejem z niepełnosprawnością jest jeszcze ciężej. Jest się wtedy członkiem marginalizowanej grupy w ramach marginalizowanej grupy.

Fajnie, że akcja toczy się w pięknej, rzekomo wyzwolonej Kalifornii, gdzie ludzie wyglądają jak z okładki - bo to też jest dość gorący temat w ramach społeczności LGBTQ i szerzej rzecz ujmując w całym amerykańskim społeczeństwie.

Nawet tolerancyjne osoby mogą zachowywać się krzywo, często z niewiedzy (ja na przykład dowiedziałem się, czego warto nie mówić i co nie jest komplementem dla osoby z niepełnosprawnością, a zanim zacznie się pomagać lepiej spytać, czy taka osoba sobie tej pomocy życzy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones