Serial niezły, jeśli oczywiście ktoś lubi kreskówki z 60tych. Polecam sezon 1 - fajne odcinki. Pozostałe sezony można sobie darować, są nudne, Spiderman buja się na pajęczynie dbardzo długo i w większości odcinków powtarzają się plansze.
Czy istnieją napisy do tego serialu? Najlepiej polskie, ale gdyby ktoś miał namiar na angielskie to też byłbym wdzięczny. Zawsze łatwiej zrozumieć mając i napisy i dźwięk, niż na sam słuch.
Ścieżka dźwiękowa tego serialu strasznie zagłusza dialogi postaci. Wiecie może coś o dostępności angielskich napisach do tej animacji? Niestety te dźwięki tak zagłuszają że prawie nie słysze co mówią postaci w większości scen.
Ale tylko pierwszy sezon nadaje się do obejrzenia. Pozostałe są nudne, w większości odcinków powtarzają się te same plansze, i wrogowie są ... bajkowi np. bałwanek :/
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem