PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 914
ocen
7,8 10 1 14914
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Nie podobają mi się tym serialu 2 rzeczy. Pierwsza - Spider-Man kiepsko walczy. Druga - Zamiast broni palnej mają jakieś laserowe pukawki co psuje klimat.

ocenił(a) serial na 8
zagrabs

Najśmieszniejsze to jest, gdy widzi się taką laserową spluwę w dłoni drobnego złodziejaszka czy (co mnie najbardziej zawsze bawiło) SSmannów Red Skulla (w retrospekcjach z lat 40.). ;)

Mimo wielu mankamentów ten serial jest jednak po dziś dzień jedną z moich ulubionych animowanych produkcji seryjnych. ;)

Rodion_Raskolnikow

Laserowe pukawki były zapewne potrzebne, żeby obniżyć ograniczenia wiekowe i dać możliwość puszczania serialu we wcześniejszych godzinach. Tak samo jest w filmach. Rozrywani ludzie kategoria "R", rozrywanie maszyn jak w przypadku T:Ocalenie PG-13.

ocenił(a) serial na 8
PAKREK84

Tak właściwie to ponoć Fox stworzył listę rzeczy, które nie miały prawa się pojawiać - zero broni, używania słów "śmierć", "zabić" (przecież nawet Kingpin mówi, że polecił "zniszczyć" Spider-mana), pokazywania zgonów postaci (m.in. dlatego MJ i Osborn wpadali do innego wymiaru zamiast zginąć jak w komiksach), rozbijania szkła czy uderzania ludzi przez Spidera. Między innymi dlatego serial ten, acz świetny, przegrywa w moim odczuciu z "Batman TAS". ;)

ocenił(a) serial na 10
zagrabs

Tylko nie wiem dlaczego uważasz, że kiepsko walczy...

ocenił(a) serial na 10
Swatpl

Zauważcie ,ze SpiderMan wygrywa sprytem ,a nie siłą. Z każdym przeciwnikiem.

ocenił(a) serial na 10
zagrabs

W komiksach to niby nie ma laserowych pukawek ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones