MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Spisek prochowy

Gunpowder
2017
59 min.
6,0 2 708
ocen
6,0 10 1 2708
3 213
chce zobaczyć
Anglia, XVII wiek. Grupa zamachowców planuje wysadzić pałac królewski i zabić króla Jakuba I. Więcej Mniej
Spisek prochowy zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Spisek prochowy
Teaser nr 1 (polski) 0:50
Spisek prochowy
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2017-12-19T16:12:02 https://fwcdn.pl/webv/49/01/44901/snap1.44901.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/10/788410/spisek_prochowy___teaser_hbo.vp9.1080p.webm

Robert Catesby (Kit Harington) jest żarliwym katolikiem w czasach, kiedy wyznawcy tej religii są bezwzględnie prześladowani przez anglikanów inspirowanych przez królewskiego doradcę Roberta Cecila (Mark Gatiss). Katolicy praktykują wiarę w ukryciu, ryzykując więzieniem, karami, a nawet śmiercią. Catesby odmawia porzucenia wiary, coRobert Catesby (Kit Harington) jest żarliwym katolikiem w czasach, kiedy wyznawcy tej religii są bezwzględnie prześladowani przez anglikanów inspirowanych przez królewskiego doradcę Roberta Cecila (Mark Gatiss). Katolicy praktykują wiarę w ukryciu, ryzykując więzieniem, karami, a nawet śmiercią. Catesby odmawia porzucenia wiary, co prowadzi go do finansowej, społecznej i psychicznej ruiny. Gdy umiera jego żona i ojciec, zdesperowany postanawia działać. Zaczyna rekrutować przyjaciół i krewnych, których namawia do udziału w zuchwałym planie. Jego bystra kuzynka Anne Vaux (Liv Tyler) staje się coraz bardziej podejrzliwa wobec jego planów i obawia się, że skutek może być odwrotny do zamierzonego.

studio
British Broadcasting Corporation (BBC) / Kudos Film and Television
tytuł oryg.
Gunpowder
inne tytuły
Serial kręcono w Bradford, Ilkley oraz Keighley (Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych