PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162302}

SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob SquarePants
7,2 20 055
ocen
7,2 10 1 20055
SpongeBob Kanciastoporty
powrót do forum serialu SpongeBob Kanciastoporty

Zacznę ja trochę z pamięci:

- Patryk dostał pracę w Tłustym Krabie i dzwoni telefon:

Klient 1 : Hallo! Czy to Tłusty Krab?

Patryk: Nie. Tu Patryk.

Klient 2: Hallo! Czy to Tłusty Krab?

Patryk: Nie!! Tu mówi Patryyykkk!

Klient 3 : Hallo! Czy to Tłusty Krab?

Patryk: Nie!!!!!!!!!!! Tu mówiiii P...A....T....R...Y....K!!!!!!!!!!!!!!!!!

Patryk: Nie jestem Tłusty Krab!

SpongeBob: Patryku! Tłusty Krab to nazwa restauracji.

- Karen do Planktona: Wiedziałam, że to spieprzysz!

- Krab rozkopuje grób by zdobyć czapkę:

Krab: Czy jestem w stanie, zbezcześcić czyjś grób dla pieniędzy!?......Pewnie że tak !!!!

- Skalmar przychodzi do szefa...Planktona w odcinku w którym on był właścicielem Tłustego Kraba

Skalmar: Panie Plankton nie może mi pan tego zrobić. Mam siedzieć na kasie ze SpongeBobem? Nie wytrzymam tego cało dniowego......SpongeBob: Bla bla bla bla bla bla bla bla <wyskakują mu drugie usta i dalej podwójnie> blablablablablablaba.


- SpongeBob i Patryk uciekają do Sandy przed atakiem zmutowanych trąbików:

SpongeBob: Sandy wpuść nas do środka!

Sandy: A skąd mam wiedzieć, że nie jesteście przebranymi trąbikami? Patryku powiedz jak masz na imię?

Patryk: yyyyyyyyyy to podchwytliwe pytanie

Sandy: Dobra właźcie do środka.

- Krab sprawdza w słowniku co oznacza słowo "podwyżka".

- Skalmar i jego maska motywacyjna "Jestem numerem 1"

- SpongeBob przychodzi do pracy i ma plakietkę z napisem "Cześć! Jestem normalny!"

- Patryk starzeje się w tempie 30 lat na sekundę, ponieważ zbyt intensywnie myśli.

- Patryk bije się o kapelusz z wieszakiem.

- Plankton przyczepia się do czoła Patryka i zamienia w niego.....eksploduje mu mózg i schodzi z niego całe powietrze.

- Karen wzruszona piosenką Planktona zawiesza się i włącza w "TRYBIE AWARYJNYM - TEŚĆIOWA".

- Grób "Tu pochowane są marzenia i nadzieje Skalmara".

użytkownik usunięty
christinearron

SpongeBob,Patryk,Syrenamen i Skorupin przenoszą się do przeszłości i spotykają Syrenamena i Skorupina z przeszłości.SpongeBob i Patryk uciekają do przyszłości.W przyszłości idą do tłusteo kraba i spotykają Syrenamena i Skorupina.Syrenamen mówi,że Manraya opanował miasto.SpongeBob mówi,że ci młodsi Syrenamen i Skorupin mogą jeszcze walczyć,na co Syrenamen odpowiada,że to oni są tymi młodszymi i pokazuje groby tych starszych w kuchni na co SpongeBob mówi:
-Wspólczuję panu straty samego siebie

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Patryk był specjalistą od marketingu w restauracji u Plankton-a :
Patryk :
- chyba znam źródło kłopotu , w klozetce mieszka piorun i strzela !

K_a_m_i_l_a

Hahhah, to mnie rozbawiło najbardziej. To był ten odcinek ze słynnym tekstem "Pomyje w ryje"?

ocenił(a) serial na 7
adamusio

Tekst może nie śmieszny, ale wiele mówiący o głownym bohaterze. Odcinek dotyczył bodaj że pracownika miesiąca. Skalmar starał się wytłumaczyć pewne fakty, swojemu ułomnemu współpracownikowi.

Skalmar: Spongebob! Krab daj ci tę głupią nagrodę, żebyś pracował ciężej za tę samą kasę!

Spongbebob: Nie Skalmar! Pan Krab daję mi tę nagrodę, właśnie dla tego, że pracuję ciężej!

Boże!!! Co za frajer!!!

christinearron

- Karen do Planktona: Wiedziałam, że to spieprzysz!

Kiedy tak powiedziała?

ocenił(a) serial na 7
AdeMi

W odcinku w którym Karen doczepiła mu do głowy jakieś urządzenie, którym miał się podpiąć do mózgu Kraba i w ten sposób wykraść mu skład tajnego przepisu....Nie pamiętam jak się nazywał ten odcinek.

christinearron

Widziałam ten odcinek, ale nie przypominam sobie żeby tak mówiła. Czyżbym coś przeoczyła?

ocenił(a) serial na 7
AdeMi

Powiedziała to na samym końcu.

christinearron

Widocznie musiałam przeoczyć. A wiesz może, gdzie można ponownie zobaczyć ten odcinek?

AdeMi

Poszukaj na nick.com.pl

ocenił(a) serial na 7
adamusio

A ona przypadkiem nie powiedziała ,,Wiedziałam, że wszystko schrzanisz..."?

TheMangle17

"Wiedziałam, że to schrzanisz"

ocenił(a) serial na 7
AdeMi

Skalmar wychodzi do pracy i żegna się ze swoim domem:

Skalmar - Żegnaj ukochany azylu. To na razie! Spotkamy się po robocie i wtedy spędzimy razem cały wieczór....tak sam na sam. <wychodzi i zamyka za sobą drzwi>.....O ile przeżyję ten dzień w towarzystwie Dziuroboba Durnoportego.

Po całym dniu spędzonym w pracy ze Spongebobem i Patrykiem, wybiega z restauracji z krzykiem. Wbiega do domu, zamyka drzwi na za sówkę, przekręca zamek, wpisuje kod do alarmu a na koniec rozwiązuje krzyżówkę

Pytanie: Nie do wytrzymania na 9 liter.

Odpowiedź: Spongebob.

Spongebob bawi się z Gacusiem i wychodzi bo coś przykuło jego uwagę. Podchodzi do Skalmara.

Skalmar: Spongebob siedzę tu już 3 kwadranse. Powiedz co takiego robię, że nagle postanowiłeś tu przyjść i to sprawdzić?

Spongebob: Oddychasz!

ocenił(a) serial na 9
christinearron

Krab walczy z zombiakami: Patrzcie na mnie, Andrzeja Kmicica!

Odcinek o kapsule czasu, Spongebob zachwyca się talerzem, po czym na widok skarpety, która zachwyciła go jeszcze bardziej rozbija talerz.

Piosenka o krabowej pizzy

Narrator: Robimy dużo...
Jakaś ryba: SZUMUUU!
Narrator: Robimy dużo...
Jakaś ryba: SZUMUUUUU! (akurat oglądam ten odcinek xd)

Odcinek o parapetówce u Skalmara:
Skalmar: Patryku, a jak bardzo głupi jesteś?
Patryk: To się waha.

Odcinek o kłótni między Spongem a Patrykiem:
Spongebob: No proszę! Mój przyjaciel, mój ex przyjaciel, i... Gumowe zabawki?!

ta baja ma za dużo dobrych tekstów i momentów xd

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Spongebob przedaje cos ,chyba za dyche. Stoi kolejka i każdy placi. Jeden gość podchodzi i pyta:
- Masz wydac z 20?
- Nie, dla ciebie będzie drożej :)

ocenił(a) serial na 7
gemka7

*Skalmar powiedział SpingeBob'owi że jest dzień na opak i kiedy Skal naprawia dom Spongebob'a ten udaje Skalmara, akurat wtedy gdy ma przyjść ktoś, kto sprawdzi jego dom. A Spongebob jako że jest dzień na opak nagadał głupstw*
Spongebob: Podłoga skrzypie, rury ciekną, na zewnątrz jest mięsożercy krab...

Pan Krab (do Spongeboba): Ale masz zaletę-jesteś tani.
Spongebob: O rajciu!

*Skalmar myślący, że Sandy chcę mu wyciągnąć jakiś organ podczas gry w planszówke Patryka*

*Pan Krab próbujący podrywać Spongeboba (myśląc, że to kobieta)*

Sandy: A teraz poszukamy sianka w stogu igieł!

Patryk: Spongebob, mogę pożyczyć twoją lodówkę?
Spongebob: Co się stało z twoją?
Patryk: Nic. Opustoszała.

*Plankton robi wyprzedaż swoich wynalazków, żeby inni podpisali petycję przeciwko Tłustemu Krabowi*
Ryba: Ej, a ile za stary komputer?
Karen: Ej!

*Nagrobek z napisem ,,Tu spoczywają nadzieję i marzenia Skalmara Obłynosa"*

Spongebob: Poradzę sobie! *idzie*
Gacuś: Eeeee...Nie

christinearron

W restauracji Pod tłustym krabem w biurze pana Kraba, Sponge rozmawia o czymś z szefem. Pr

Solderowy133

Przychodzi Skalmar, mówi "Dzień dobry", na to pan Krab mówi coś w stylu "No chłopcy, macie robotę". Skalmar wtedy mówi "Do widzenia" i wychodzi xd.

christinearron

https://www.youtube.com/watch?v=UXhzRFmT-pQ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones