Sposób na morderstwo (2014-2020)
Sposób na morderstwo: Sezon 6 Sposób na morderstwo Sezon 6, Odcinek 13
Odcinek Sposób na morderstwo (2014-2020)

Co jeśli Sam wcale nie był zły?

What If Sam Wasn't the Bad Guy This Whole Time? 43m
8,0 191
ocen
8,0 10 1 191
Sposób na morderstwo
powrót do forum s6e13

scenarzyści rzucili prawdziwą bombą. niejednemu opadła szczęka w tym odcinku. a więc okazuje się, że Frank jest nie tyle co biologicznym synem Sama Keatinga, to mało tego: to owoc kazirodczego związku Sama z jego siostrą Hannah.

przypomina mi się jak w sezonie 1 gdy Hannah pojawiła się po raz pierwszy (i tylko na 3 odcinki) Annalisa powiedziała że zawsze uważała iż relacje Sama z jego siostrą były tak niepokojąco bliskie, że pokusiłaby się nawet o użycie słowa "chore". i nie myliła się.co ciekawe: o ironio, oboje - Sam i Hannah - z wykształcenia byli psychologami.

HTGAWM uwielbiam między innymi właśnie za to, że ma fantastycznych scenarzystów: wiele seriali ma dziury w fabule, a tutaj wszystko jest przemyślane i się ze sobą łączy. no chyba, że są dziury które mi umknęły. do końca zostały tylko 2 odcinki. zastanawiam się czy w tych 2 odcinkach uda im się zamknąć wszystkie wątki i wyjaśnić wszystkie tajemnice. chciałabym. sezon 6 HTGAWM ma szansę stać się jednym z najlepszych finałowych sezonów jakie widziałam w życiu.

isobel

Wiesz może gdzie znajdę odcinek 14 z tłumaczeniem?

Zuzol_4

niestety nie. oglądam HTGAWM tylko w języku oryginalnym.

isobel

Gdzie oglądasz 6 sezon? Błagam o odpowiedz bo nigdzie nie mogę znaleźć

korni16_1389

w tej kwestii też niestety nie będę pomocna. oglądam na platformie Hulu - amerykańskiej platformie, niedostępnej w Polsce.

Zuzol_4

Gdzie do tej pory oglądałas 6 sezon? Proszę slicznie o odpowiedz bo nigdzie nie mogę znaleźć 6 sezonu

korni16_1389

Cały 6 dezon oglądałam za darmo na stronce alltube :) wczoraj wrzucili tłumaczenie 14 odcinka, więc został jeszcze jeszcze jeden odc i koniec serialu :(

ocenił(a) serial na 9
isobel

Dla wszystkich którzy szukają serialu z napisany wszystkie odcinki są na zerion.com przypadkowo kiedyś znalazłem :P

isobel

To w sumie dziwna rozbieżność w wieku, jakoś mi tak słabo pasuje to, żeby był ich synem ale ok, nawet jeśli to mam pytanie. Czemu w takim razie jest podejrzenie, że to Frank mógł zabić Hanne? Jaki miał w tym cel, skoro gdyby Hannah podpisała dokument Annalise by wygrała...
Już się odrobinę gubię, obejrzałem wszystkie odcinki, po 5 sezonie miałem długo przerwę i oglądam ten ostatni sezon i jakoś tak mi coś nie pasuje. Oczywiście nie wiadomo kto to zrobił ale co jeśli to faktycznie Frank. Z drugiej strony wyjaśniałoby to trochę kwestie czemu jest taki jaki jest.

ronaldo120

Hannah urodziła Franka, gdy była prawdopodobnie nastolatką a on sam może być dopiero po dwudziestce tylko wygląda tak dojrzale ;) i myślę, że to nie on ją zabił tylko ta gubernator to zleciła

Zuzol_4

Przecież on jest gdzieś w wieku Bonnie. Po 20 to była jej piątka.

ronaldo120

a propos "dziwnej" rozbieżności wieku:

Frank ma 40 lat, urodził się 2 marca 1980. Hannah z kolei urodziła się na początku lat 60., tj. w 1961 lub w 1962 r. tak więc Hannah miała 18 lub 19 lat gdy go urodziła.

co do wątpliwości ws Franka jako mordercy Hannah:

Frank miał jak najbardziej motyw żeby zabić swoją biologiczną matkę. Annalise trzymała w tajemnicy tożsamość jego rodziców żeby wygrać. ona i Frank mają obecnie relację typu 'love-hate'. na samym początku był jej wierny z powodu głównie poczucia winy, ale to było na początku: dużo się zmieniło.
to jest dla mnie logiczne i zrozumiałe, że po odkryciu że twoje życie jest oparte na kłamstwie i o wiele bardziej poj*** niż wcześniej myślałeś, zalewa cię ślepa wściekłość. szczególnie, że mowa tu o Franku który ma za sobą długą historię mordowania z zimną krwią.


poza tym to nie jest tak, że przez śmierć Hannah Annalise nie ma szans na wygraną, bo wcale tak nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones