SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Sposób na morderstwo

How to Get Away with Murder
2014 - 2020
43 min.
7,9 47 073
oceny
7,9 10 1 47073
18 551
chce zobaczyć
Wybitna prawniczka wraz ze swoimi najzdolniejszymi studentami zostaje wplątana w morderstwo. Więcej Mniej
Sposób na morderstwo zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 5 innych nagród i 32 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Sposób na morderstwo
Zwiastun nr 1 2:44
nr 1 2014-05-14T15:38:52 https://fwcdn.pl/webv/34/89/33489/thumbnail.33489.4.jpg

"Sposób na morderstwo" to amerykański serial prawniczy. Bohaterami produkcji jest grupa studentów prawa oraz ich genialny profesor od postępowania karnego. Zostają oni uwikłani w morderstwo, które wstrząśnie całym uniwersytetem i na dobre zmieni ich życiorysy.

studio
ABC Studios / ShondaLand
tytuł oryg.
How to Get Away with Murder
inne tytuły
Karla Souza brała udział w przesłuchaniach do ról Michaeli Pratt i Rebecci Sutter, zanim wcieliła się w Laurel Castillo.
Widzimy, że w scenie rzucania monetą, dwudziestopięciocentówka obracająca się w powietrzu jest pensylwańską monetą z 1999 roku, wybraną dla uczczenia stanu, w którym powstaje serial. Jednak gdy ląduje na dłoni, widzimy, że jest to inna moneta, sprzed roku 1999, z orłem na rewersie.
Zdjęcia do serialu kręcono w Filadelfii (Pensylwania, USA).
Koncepcja i scenariusz Petera Nowalka opiera się na dwóch płaszczyznach. Już w pierwszym odcinku akcja przeskakuje o kilka miesięcy do przodu, widzowie dowiadują się, kto jest ofiarą morderstwa i kto jest podejrzanym o jego popełnienie. Na drugiej płaszczyźnie obserwujemy wydarzenia toczące się w czasie teraźniejszym, które stopniowo doprowadzają do znanego nam już momentu związanego z morderstwem. więcej
"Sposób na morderstwo" to jeden z lepszych programów kryminalnych, który zachwyca błyskotliwymi dialogami, nieprzewidywalnymi intrygami, ciekawymi sprawami sądowymi oraz charakterystycznymi kreacjami aktorskimi. więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych