PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503501}

Sprawiedliwi

7,2 3 201
ocen
7,2 10 1 3201
Sprawiedliwi
powrót do forum serialu Sprawiedliwi

Odcinek 2 świetny

ocenił(a) serial na 7

Odcinek drugi był moim zdaniem świetny, w tym odcinku było więcej emocji niż w całym ,,Czasie Honoru,, razem wziętym. Aktor który grał tego esesmana wykonał świetna robote no i cała ta scena z ojcem głównego bohatera świetna. z niecierpliwością czekam na następny odcinek. Za ten odcinek daje 8/10

WOLVERINE55

No bez przesady.... Czas Honoru miał także dużo emocji...!
A 2 odcinek, racja świetny...! :]

Robertul

Drugi zdecydowanie lepszy od pierwszego, to prawda, ale początek lekko przynudzał. I w najciekawszym momencie urywają przeszłość i ten nudny wątek teraźniejszości... :P

Martie

Motyw jak złapali rodzinę Piętaka z Żydami to groza wojny i jej ponury klimat przedstawiony rewelacyjnie. Tak sobie myślałem że nikt lepiej od Romana Polańskiego w Pianiście tego nie pokaże a to było niemal to samo. Świetna robota. Czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek.

Jordan66

Tylko zauważ,że w "Pianiście" prawie wszyscy mówili po angielsku.Może się czepiam,ale,przy całym szacunku dla filmu i Polańskiego,nie lubię roboty pod amerykańskiego widza.W "Sprawiedliwych" dialogi były w oryginalnych językach.To jest dla mnie bardzo ważne i realistyczne.

ocenił(a) serial na 8
Martie

Dla mnie wielkim plusem jest to , że Niemcy mówią po niemiecku , Polacy po polsku ; ) Nadaje to opowieści realizmu : ) Takie seriale powinny powstawać i są ważne , abyśmy pamiętali o tych ludziach , którzy poświęcali swoje życie . Ja jestem na TAK ! ; )

ocenił(a) serial na 7
smallandalone

Mi się w scenie kościelnej podobały dwie rzeczy:-zmieniona wersja ,,boże coś polskę,,.Oraz że w tej scenie pojawił się jeśli dobrze widziałem Maciej Kozłowski,to mógł być przypadek że to właśnie on ale...

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Jak najbardziej się zgadzam. Pierwszy odcinek niestety przegapiłam, ale drugi był na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko jak na serial, po prostu opowieść robi wrażenie, mało tu banału, nie jest cukierkowo. Przy tym świetnie oddano klimat i realia. Z czystym sumieniem daję 8.

ocenił(a) serial na 9
WOLVERINE55

Popieram! Wspaniały 2 odcinek i ma u mnie już 9/10, a poczekamy jak się rozwinie.

Sophie90

Po pierwszym odcinku nie liczyłem na zbyt wiele, ale sceny z Żydami w drugim odcinku naprawdę mnie poruszyły.

ocenił(a) serial na 4
theodorebagwell3

''Tak sobie myślałem że nikt lepiej od Romana Polańskiego w Pianiście tego nie pokaże a to było niemal to samo.'' Scena była przejmująca, ale uważam nie nie da się tego nijak porównać do Pianisty Polańskiego .

WOLVERINE55

serial pokazuje to co robiła z ludźmi wojna. Pokazuje prawdziwie trudne dylematy... Scena z ojcem była super. I ta "upiorna" piosenka którą śpiewał. moim zdaniem lepsze od Czasu Honoru(o ile poziom będzie taki sam jak w odcinku 2).

WOLVERINE55

Czas honoru jest dla mnie o 100 razy lepszy. W tym serialu wszystko jest takie powolne, nic się praktycznie nie dzieje. A w Czasie honoru... akcja, akcja, akcja!

ocenił(a) serial na 7
elenkaa

To kwestia gustu dla mnie sprawiedliwi to dobry serial zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fundusze które były obcięte na ten serial z powodu kryzysu.

WOLVERINE55

Czas Honoru ma za dużo akcji. I szczerze mówiąc denerwuje mnie to, że im wszystko się udaje. Ja wiem, że Polacy są super i wogóle ale to już lekka przesada....

ocenił(a) serial na 7
sikwomen

Jak się ogląda ''Czas Honoru'' to człowiek się zastanawia jak wojna mogła trwać aż tak długo....

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

"Sprawiedliwi" porusza ciekawy temat, denerwuje mu mnie tylko postać
Stefana, w ogóle aktor grający te postać nie wpisuje się dla mnie w tamte
czasy i jeszcze te za duże garnitury. Reszta może być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones