PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753750}

Stacja Berlin

Berlin Station
7,4 2 098
ocen
7,4 10 1 2098
Stacja Berlin
powrót do forum serialu Stacja Berlin
ocenił(a) serial na 9
A7B24FK2

Po obejrzeniu finałowego odcinka trzeciego sezonu uważam że czwarty powstanie . Wątki są nie zakończone .

Horus_filmweb

Ano niezakończone, bo to jeszcze nie koniec sezonu :D. Ale mnie też Filmweb wprowadził w błąd, wczoraj patrzyłam z przekonaniem, że to już koniec ;P

ocenił(a) serial na 9
Jeannette26

Dzięki . Chyba bym przegapił dwa ostatnie odcinki .

ocenił(a) serial na 9
Jeannette26

A może wiesz kiedy te odcinki 9 i 10 bo następny powinien być dzisiaj albo wczoraj a tu cisza ? Sprawdzałem na HBO a tam informacja że wkrótce .

Horus_filmweb

11 i 18 lutego na HBO GO, na zwykłym HBO chyba odpowiednio o tydzień później.

ocenił(a) serial na 9
Jeannette26

Dzięki .

ocenił(a) serial na 9
A7B24FK2

Zależy jak się skończy ten sezon. Czy pociągną to bez Daniela/Rysia, jakby nie patrzeć główną gwiazdę serialu? Chciałabym żeby był kolejny sezon, ale myślę że to koniec. Frosta zdemaskują, że to podwójny szpicel i się skończy.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Daniel przeżyje . Seal przyleca z pomocą jak się nikt nie odezwie .

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

Nie trafiłeś. :P Koniec sezonu ewidentnie nie pozamykał wątków, wydaje się, że IV nieunikniona.

ocenił(a) serial na 9
adamcpdst

Czytać umiesz ? Przecież jeszcze będą odcinki 9 i 10 a poza tym uważam że i tak czwarty sezon zrobią no chyba że jednak Daniel umrze .

ocenił(a) serial na 7
Horus_filmweb

Nie wiedziałem, zaufałem Filmwebowi, że to był koniec. Wyszło jak zwykle.

Horus_filmweb

Daniel ewidentnie martwy. Chyba jednak koniec. Może lepiej nie ciągnąć tego dłużej.

ocenił(a) serial na 9
pielaa

Myślę że jednak przeżyje , Hector go jakoś wyratuje a poza tym są jeszcze dwa odcinki .

ocenił(a) serial na 7
pielaa

Też byłbym za tym. W sumie jak na serial, w którym bohaterowie mocno ocierają się o śmierć, to fakt, że przez 3 sezony żaden z głównych bohaterów nie zginął zaczyna być już dość mało prawdopodobny.

ocenił(a) serial na 9
pielaa

Jednak Daniel odszedł ale myślę że jego miejsce zajmie Torres . 9 odcinek zakończył się cholernie ciekawievw 10 będzie się działo oj będzie .

ocenił(a) serial na 9
ewej

Bedzie sezon 4 mam nadzieję a Daniela zastąpi Torres , nie mogę doczekać się 10 odcinka .

ocenił(a) serial na 9
Horus_filmweb

Mnie ciekawi co z Frostem? Czy ta Niemka też się domyśli, że to Nurek, czy prędzej Hektor go wsypie? Szkoda Daniela :( nie pograł w tym sezonie... ale w sumie jego wątek i tak się skończył wraz z zdemaskowaniem Nurka, teraz pałeczkę po Danielu przejmie Torres, może coś z April będzie kręcił ;)

ocenił(a) serial na 9
ewej

Hektor zdemaskuje nurka a Niemka pokarze komuś z stacji zdjęcie i też go rozpoznają . A w Estonii w 10 odcinku będzie reguralna bitwa do akcji wejdzie ta brytyjska jednostka tam stacjonująca . Co do czwartego sezonu szukałem ale nic nie znalazłem a jak będzie to Torres zajmie miejsce Daniela .

ewej

Najlepsze jest to, że ten sezon przez większość czasu był ciągnięty bez Millera i to w stopniu nad wyraz bardzo dobrym. Torres i Hector mają na tyle własnej charyzmy, że brak Daniela wcale nie odbija się negatywnie na poziomie jaki prezentuje serial w przeciwieństwie do innych seriali, w tym podobnym tematycznie Homeland - który na utracie pewnego bohatera sprawił, że kolejny sezon był dramatycznie miałki. Tutaj tego nie będzie, o ile Miller rzeczywiście nie żyje.

ocenił(a) serial na 9
Birdlike

Będzie czwarty sezon bo jak narazie Nurkowi się upiekło a Daniela zastąpi Torres .

ocenił(a) serial na 9
Horus_filmweb

Ale Ester już wie! Tylko nie ma dowodów, to się nie będzie wychylać by samej nie oberwać. Albo Frost sam się wysypie , już jakieś rzyganko było, traci swą moc szpiega ;) Myślałam, że z tymi Ruskimi będzie więcej zabawy... a tak jakoś, jeszcze Torres tego wysokiego Ruska tak nadział drzewem w oko :D śmieszne to było.
Myślę, że 4 sezon to kwestia czasu. Są nowi bohaterowie, nieskończona sprawa z Nurkiem, a to główny motyw serialu jednak.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Czwarty sezon będzie tylko czekać na dobre wieści . A co do ruskich też myślałem że będzie jakaś potyczka w mieście z Brytyjczykami albo Estonczykami a tu nic . Mam duży niedosyt po dobrym sezonie .

ocenił(a) serial na 9
A7B24FK2

Jednak nie będzie
https://naekranie.pl/aktualnosci/stacja-berlin-nie-bedzie-4-sezonu-serial-epix-z ostal-anulowany-4087429

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones