PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250887}

Stacja Corner Gas

Corner Gas
4,8 32
oceny
4,8 10 1 32
Stacja Corner Gas
powrót do forum serialu Stacja Corner Gas

Chyba widziałem to wczoraj na Comedy Central po raz pierwszy ale bardzo mi się spodobało. W tej chwili leci właśnie kolejny odcinek. Fajny klimat, niezły humor. Żałuję, że nie oglądałem tego serialu wtedy gdy był produkowany. W sumie nie rozumiem tylko po co tam takie elementy jak kasety wideo i wypożyczalnia filmów wideo skoro serial był robiony w 2004 roku czyli w czasie gdy kasety już wychodziły z mody. Tak mi się ten serial wydaje być trochę taką parodią Przystanku Alaski albo wariację na jego temat. Tylko czemu ten kanadyjski serial leci tak późno w nocy?

adam81w

Tak sie sklada, ze mieszkam w saskatchewan, tam gdzie dzieje sie akcja serialu. Tutaj serial kultowy, niebawem kinowa wersja wchodzi do kin. Vhs i kasety video wciaz sa tu w obiegu pomimo, ze mamy 2014 rok, i filmy na blurayu zalewaja rynek. Wciaz mozna ujrzec tutaj wypozyczalnie vhsow, i nikogo to nie dziwi. U nas kazdy w pl rzuca sie na gadzety typu telewizory 65 cali w 4k, biora kredyty na pare lat by, to splacic, a tutaj ludzie maja w dupie, pelen luz, i sie zyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones