PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843582}

Stacja Jedenasta

Station Eleven
6,8 2 455
ocen
6,8 10 1 2455
6,8 4
oceny krytyków
Stacja Jedenasta
powrót do forum serialu Stacja Jedenasta

Głupota goni głupotę i głupotą pogania.

mariuszkow

A umiesz cokolwiek więcej napisać?

Stfur

Nic na to nie wskazuje :D

mariuszkow

1. 8letnia dziewczynka pozostawiona bez opieki, w końcu wsiada do metra z obcym facetem, który się nią zainteresował. Puka do drzwi swojego domu, ale oczywiście nie ma kluczy; chyba zapomniała, że ma je jej mama, która pojechała z facetem mającym zawał do szpitala. A propo matki... super odpowiedzialna kobieta.

2. Facet, który pierwszy domyślił się, że aktor ma zawał woła, czy jest w pobliżu lekarz, potem przyznaje przed policjantem, że nie potrafi udzielać pierwszej pomocy. Jednak potem dziewczynka pyta go, gdzie się "tego" nauczył, a on odpowiada, że chyba z oglądania "Ostrego dyżuru".

cubanon

Rozumiem że według ciebie, powyższe sytuacje nie mogły by się wydarzyć w prawdziwym życiu. Rozumiem że, gdyby dziewczynka miała klucz a koleś nie byłby przypadkowym facetem to twoja ocena serialu poszybowała by do góry. Reszty nawet nie chce mi się komentować. Takie czepianie się na siłę , jak coś nie trafiło w twój gust.

Maciej_Wisniewski_3

Każdy filmowy świat rządzi się swoimi prawami. Rozumiem, że jeśli twórcy stawiają na "wzgledny" realizm, to wyłączasz mózg na takich scenach i Ci to nie przeszkadza.

cubanon

Hggg

cubanon

Zgadzam się w stu procentach. Liczyłem na poważny serial, a po pierwszy odcinku okazał się wybitnie naiwny i niedorzeczny. Kwestia pozostawionego dziecka, przekreśliła na wstępie cały film. Chyba nikt w rzeczywistym świecie tak nie postępuje, a ci co uważają to za realne, chyba nie mieli, nie mają i nie powinni mieć dzieci.

cubanon

Cóż z niej za Matka? sama zostawiła dziecko. Pewnie ma na facebooku opis: Mama na pełen etat. Problem w tym, że to nie była Matka Kirsten tylko opiekunka, która zawsze po próbach odwoziła ją do domu. Telefon dziewczynki rozładował się w metrze, więc nie miała jak zadzwonić do rodziców. Czepiasz się takich pierdół, a wychodzi na to, że serial był przez Ciebie jednym okiem oglądany;)

mariuszkow

Pewnie pamiętniki wampirów to dla ciebie sztuka. Akurat pierwszy odcinek obejrzałem i wszystko się klei. Jesteś następnym przykładem przy*lasta który wypisuje głupoty na filmweb i wprowadza ludzi w błąd.

ziomiwan

no właśnie nic tu się nie klei, cały pierwszy odcinek komentowaliśmy z kobietą co kilkanaście sekund: że co? ale co oni wyprawiają? zadzwoń po policję debilu, oni oddadzą ją matce. co oni wyprawiają? haha co za debilizmy, Być może dalej są jakieś próby racjonalizacji, ale próba odpalenia drugiego odcinka sprawia mi fizyczny ból, jeden z gorszych pilotów ever.

ocenił(a) serial na 9
mariuszkow

Byłoby super fajnie gdyby komentarze były opatrzone wiekiem piszącego...uniknęlibyśmy nieporozumień w stylu 'serial jest głupi i mi się nie podobał"... powinno być "mam 13 lat i serial jest głupi i nie podobał mi się" albo " mam 45 lat obejrzałem ta bajkę i nie wciągnęła mnie" ;D

dadaa

mam 48 lat i ta bajka jest irytująco niedorzecznie nielogiczna

ocenił(a) serial na 7
mariuszkow

Dla większości to oczywiste..ale każda postać utożsamia pewne cechy spoleczne..wiele scen to przenośnia... nie szukaj tu logiki czy dokumentu ..reportażu z wybuchu epidemii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones