PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 919
ocen
8,0 10 1 8919
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Najgłupszy odcinek

ocenił(a) serial na 10

to ten w którym spotykają obcą rasę porozumiewającą się porównaniami np. jak sharon stone i michael douglas w basic instinct tzn pokochajmy się. ciekawe jak opisali działanie tranzystora.

archetyp666

Masz prawo do swojego zdania! ALe jak dla mnie to to był jeden z najlepszych odcinków DARMOK AND JALAND AT TANAGRA, Shaka when the walls failed. To był odcinek!! Ja nie trawie wszystkich z Weasleyem Crusherem zupełnie on tam nie pasuje!

ocenił(a) serial na 9
Tleli

A ja jakoś nie mam głupich odcinków,wszystkie sa świetne moim zdaniem ;) a szczególnie lubię odcinki z Wesley'em bo na prawdę super gra<3

ocenił(a) serial na 10
archetyp666

Co Ty gadasz człowieku? - chodź masz prawo do własnego zdania. DARMOK to świetny odcinek: łączy w sobie dynamikę, ciekawą wizje obcej rasy - a właśnie takie szczegóły jak inność obcej formy komunikacji pozwalają poczuć, że mamy do czynienia naprawdę z OBCYMI - i przesłanie. Takie epizody jak ten świadczą właśnie o jakości TNG i niegdysiejszej świetności całego cyklu ,,Star Trek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones