PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94665}

Star Trek: Następne pokolenie

Star Trek: The Next Generation
8,0 8 919
ocen
8,0 10 1 8919
Star Trek: Następne pokolenie
powrót do forum serialu Star Trek: Następne pokolenie

Do tej pory zawsze unikałem star treka gdyż z jakiegoś powodu wydawał mi się monotonny i pomimo kosmicznych scenerii nieciekawy.
Zdecydowanie jednak po obejrzeniu kilku sezonów ciężko powiedzieć choć jedno negatywne słowo na temat tego wspaniałego tytułu. Każdy kolejny odcinek skłania do przemyśleń moralnych jak i filozoficznych i w wielu z nich można znaleźć inteligentne i aktualne do dziś przesłanie. Najbardziej jednak urzekła mnie magia Star Treka; to "coś" co jest w stanie przekonać widza, że życie to coś więcej niż tylko pieniądze i dobra materialne. To "coś" co sprawia, że jest nam ciepło na duszy, niosąc ze sobą nadzieję na lepsze jutro.

Pozdrawiam wszystkich trekkies. Nawet tych, którzy odbierają gwiezdną wędrówkę odrobinę nazbyt poważnie. :)

użytkownik usunięty
Dartenius

Zwróć uwagę, że w serialu w ogóle nie jest poruszany temat związany z wiarą, a jednak, jak sam zauważyłeś - "skłania do przemyśleń moralnych jaki i filozoficznych".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones