Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 1 Star Trek: Picard sezon 1, odcinek 10
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Et in Arcadia Ego, część 2

Et in Arcadia Ego, Part 2 57m
7,4 245
ocen
7,4 10 1 245
Star Trek: Picard
powrót do forum s1e10

Ckliwe i naiwne. Mogli sobie darować pseudo śmierć Jean Lucka. Reszta może być.

Mona_38

Śmieć Picarda była symboliczna i bardzo emocjonalna. Istotą Star Trek jest przekraczanie ostatecznych granic i podążanie w nieznane. Taki właśnie był finał tego sezonu. JL pokonał śmierć (nie pierwszy raz - był już Borg), rozliczył się z przeszłością, zamknął niedokończone rozdziały, a jednocześnie otworzył okno na kontynuację przygód w najlepszym wydaniu. Czekam na kolejny sezon - o ile Patric Suart wyrazi chęć uczestnictwa, choć reszta obecnej ekipy też daje radę.
Nie mogę oprzeć się porównaniu serialu do ostatniego Volwerina - Logan... Ta sama konwencja, te same emocje. Dla mnie bomba!
Jeśli sięgniesz wstecz, Star Trek zawsze był naiwny i bezkompromisowy w swoim idealizmie. Picard nigdy nie wybierał mniejszego zła. Zawsze podążał drogą właściwą - choć trudną i okupioną wyrzeczeniami - dla wszystkich stron.
Wisienką na torcie był Komandor Riker na mostku kapitańskim. Widać było tę samą pasję, błysk w oku, lekko szaloną bezkompromisowość i radość z powrotu do roli - nawet w tak ograniczonym epizodzie.
Engage!

burza625

Star Trek nigdy nie był dla mnie ciekawy. Żadna z serii mnie zupełnie nie wciągnęła. W sumie może kilkanaście odcinków obejrzałem. The Picard był naprawdę dobry. balans między efektami specjalnymi a opowiadaną historią. Naprawdę miło się to oglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones