Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 1 Star Trek: Picard sezon 1, odcinek 2
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Mapy i legendy

Maps and Legends 44m
7,0 326
ocen
7,0 10 1 326
Star Trek: Picard
powrót do forum s1e2

2 odcinek bardzo słaby, przegadany i płytki. Dialogi są naprawdę nędzne i człowiek ma momentami ochotę przewinąć do następnej sceny. Kto wie, może się jeszcze rozkręci, ale JA czarno to widzę. "Stary" fan ST btw.

ocenił(a) serial na 8
derro

mnie sie podobało, wole gadanie niz pusta napierda...nkę

ocenił(a) serial na 8
Ami_656

Gadanie było fajne w Next Generation, tutaj poziom dialogów był słabiutki. Odcinek 2 - wielkie rozczarowanie. Biorę się za trójkę.

ocenił(a) serial na 8
Sneaky_Miki

Mnie się poodoba i tyle, ja nie przekonam ciebie ty mnie Tng ,ds9 na pewno lepsze ,ale to jest całkiem dobre i lepsze do Enterprise i lepsze od Discovery i to dużo lepsze, mnie się nawet bardziej od Voy podoba ,gorsze też od klasyki czyli TOS dla mnie                                                                                                                      1. TNG i DS 9( różne klimaty oba doskonałe ) ,
2. TOS ,
3. Picard ,
4. Voyager,
5. Etrerprise - tu zawalił kasting bo sam pomysł i jak rozwijała się akcja było nieźle pomyślane ,
6. Discovery to dno .
Ja tak to widzę , i tyle , nie mają na mnie wpływu recenzje i opisy innych osób.

ocenił(a) serial na 8
derro

Niestety masz rację. Po pierwszym odcinku dałem 10. każdy kolejny to punkt mniej. Teraz orbituje koło 5, i to też trochę z sentymentu. Słabo bardzo się robi.

derro

Niestety się zgadzam. Wieje nudą, słabymi bohaterami i brakiem jakiegokolwiek klimatu, ale... jeszcze się łudzę, że coś z tego zrobią. Taki przykładowo Babylon 5 również był wiejącą nudą tandetą po pierwszym sezonie. Dopiero w 2 odpalili dynamit przez co dla tysięcy jeśli nie milionów ludzi na całym świecie stał się najlepszym serialem S-F ever.
Może tak samo będzie z Picardem... choć nie wiem czy CBS pójdzie tą drogą czy zwyczajnie zakończy serial w połowie.

ocenił(a) serial na 8
Logan_123

jesli to jest nudne to jak oceniasz TOS pierwszy serial treka jesli nie widziałes tego serialu z lat 60 tych i siedemdziesiatych to nie jestes fan tylko ci sie tak wydaje.

Ami_656

Błagam, kolejny bakłażan spod znaku "ty nie jesteś prawdziwy fan".
Po pierwsze nie ty jesteś od stwierdzania czy jestem fanem czy nim nie jestem.
Po drugie nie trzeba być fanem by móc coś ocenić.
Serial jest nudny, przegadany, fabuła bzdurna, postaci odpychające takie jest moje zdanie.

Sądząc po wypowiedziach nie tylko moje. Tak, wiem według ciebie to nie są opinie "prawdziwych fanów" takich jak ty... cokolwiek to znaczy (prawdopodobnie chodzi o brak gustu i niskie wymagania)
Jak ci nie pasuje i masz z tego powodu upławy to idź do ginekologa.

ocenił(a) serial na 8
Logan_123

jak na razie to ty cos próbujesz udowodnic tylko po co, fan oglada wszystkie czesci i tyle bo jest fanem , z twojej wypowiedzi wnioskowac mozna ,ze nie ogladałes, najlepsze jest ,ze na filwebie filmy typu Rekopis znaleziony w Sagraossie tez sporo osób ocenia jako nudny i przegadany albo Sanatorium pod klepsydra albo z nowszych lat Dass, który jest wybitny, nudne , nudne i nudne , wiadomo dla wiekszosci to bedzie nudne, TNG tez ma duzo opinii ,ze nudne a własnie tam jest konwencja teatralna , scenografia tez niemal teatralna w początkowych sezonach, wszystko dzieje sie w studio i to widac, to dla wiekszosci jest nudne no takie mamy swiat , nie mozna od ludzi za duzo wymagac, to co dla wiekszosci jest nudne dla mnie bywa fajne, to ,ze nie jestes sam to nic dziwnego, disco polo tez ma najwiecej wyswietlen na youtubie i nie swiaczy to ,ze to jest dobre, wrecz przeciwnie czym muzyka b bardziej ambitna tym bardziej nudna i bez sensu dla wiekszosci z filmami jest tak samo,

Ami_656

Nie wiem, co ma z tego wynikać, ale tak przyznaję się i biję w pierś - nie posiadam certyfikatu, odznaki ani medalu honorowego "prawdziwego fana". Cofam wszystko co napisałem, wieczorem wymierzę sobie 10 batów a od jutra zaczynam regularne półgodzinne klęczenie na grochu. W niedzielę dam na mszę i na Owsiaka też dam, żeby znowu nie było żem polityczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones