Star Trek: Picard (2020-2023)
Star Trek: Picard: Sezon 3 Star Trek: Picard sezon 3, odcinek 1
odcinek Star Trek: Picard (2020-2023)

Następne pokolenie

The Next Generation 53m
7,3 164
oceny
7,3 10 1 164
Star Trek: Picard
powrót do forum s3e1

To absurdalne na jakim poziomie jest 3 sezon, po dwóch sezonach marnej imitacji Star Treka, politycznych bzdur, słabych postaci... Dostaliśmy sezon który zapowiada się na prawdę dobrze (recenzenci mówią że poziom się utrzymuje)
To zapewne zasługa nowego reżysera, polecam każdemu dać trzecią szansę Picardowi, na prawdę warto, szczególnie jeśli jesteś fanem TNG
Na prawdę sporo starych twarzy, miło zobaczyć znów Rikera

DRSRng

Mieli mnie przez chwilę, drugi wraca do korzeni i ssie jak pierwsze dwa sezony, dużo Rafii w drugim odcinku przez którą mnie skręca, banały a do tego na koniec nie potrzebny nikomu twist

ocenił(a) serial na 9
DRSRng

Z tą Raffi, to się z Tobą zgodzę. Dla mnie jej wątek jest zupełnie nieciekawy i w ogóle mogłoby jej nie być w serialu. Coś mnie drażni w tej postaci.

maciejz5

można by zacząć i za razem skończyć na tym że jej gra aktorska ssie, co myślisz o 2 synu Beverly z czapy?
Jak Picard stwierdził że jest ojcem miałem ochotę wywrócić oczami na drugą stronę, nikt tego nie potrzebował....

DRSRng

Syn Bevery trochę denerwujący, ale może się adaptuje... Raffi na granicy załamania nerwowego lekko nużąca. Natomiast Raffi w parze z Worfem już całkiem nieźle. Po trzecim odcinku oceniam sezon bardzo wysoko. Jak ja bym chciał kogoś takiego jak ta łysa Wolkanka lub córka La Forga w Strange New Worlds zamiast tej męczącej, wiecznie wtrącającej głupie tekściki Ortegas. Aresztowali Ume a powinni Ortegas...

mars700

Czwarty znowu na wysokim poziomie, brak scen z Rafii przypadkowe, przewiduję spadek jakości w kolejnym jak pół odcinka znowu na nią zmarnują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones