Star Trek: Picard
powrót do forum 1 sezonu

Krótka ocena

ocenił(a) serial na 7

Ja zaś odniosłem wrażenie, że naprawdę Stewart jest już za stary do tej roli. Momentami w niektórych odcinkach miałem wrażenie że się zaraz przewróci. Fajnie wyglądał Riker w ostatnim odcinku. Pełen werwy, jeszcze nie stary i po prostu pasował jak diabli. A Picard to taki dziadunio mówiący powoli jakby był na jakichś uspokajaczach. Zupełnie inaczej niż w ST:NG. W związku z powyższym męczy mnie taki obraz jego, w dodatku załoga też niespecjalna. Kapitan tak nijaki że już bardziej się nie da. eX Borg który co oczywiście musi być podkreślone nawiązuje homoseksulany romans z męczącą alkoholiczką ze szczotką na głowie. Pani doktor która mam wrażenie że się zaraz rozpłacze w każdej scenie, i elf ninja totalnie nie pasujący już do reszty. To sam Riker już pasował do tego serialu bardziej niż cała ta ekipa razem wzięta. Nie wróże sukcesu temu serialowi jeżeli będzie dalej podążał tą ścieżką. Tutaj by 3/4 załogi należało wymienić, nie wiem może np Riker jako Kapitan - a dziadek Picard by tylko siedział w kącie, prawił morały, obejmował patronat medialny jako doradca wszechwiedzący nestor.

ocenił(a) serial na 8
Bartekh28

Komentarz w punkt.Picard wyglada w ty, serialu jakby miał już zaawansowana demencję

Bartekh28

Lepiej bym tego nie ujął... świetnie powiedziane! Jedyny duch Star Treka pojawił się w serialu tylko dwa razy - Riker uzbrajający swój dom oraz Riker jako kapitan w ostatnim odcinku. Cała reszta to jakaś jedna wielka pomyłka... i ten wszechobecny feminizm... przykro mi drogie Panie ale za dużo tu tego...

ocenił(a) serial na 5
Bartekh28

Wychowany na Next Generation, DS9 i Voyager, nie mogący strawić Star Flare Abramsa, czekałem z niecierpliwością na Picard'a. Otrzymałem jedynie i aż piękne pożegnanie z Data oraz odrdzewiałego Rikera. Picard z racji wieku przestał istnieć, załoga to jakaś kompletna kpina, Icheb i Hugh odeszli z tego świata, Seven stała się poprawna politycznie (co cholernie mnie razi na tle jej doświadczeń z Voy) a sama Federacja jest odpowiednikiem UE. Szkoda, że Star Trek poszedł tą drogą i jest mi zwyczajnie przykro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones