PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=843788}

Start-Up

Seu-ta-teu-eob
7,3 955
ocen
7,3 10 1 955

Start Up
powrót do forum serialu Start-Up

Awwww!

ocenił(a) serial na 6

Zapowiada się przeuroczy koreański serial. Na razie ma wszystko co mieć powinien; postaci, których nie da się nie lubić, chemia miedzy nimi, klasyczne k-dramowe rodzinne dramaty/przeszłość do rozliczenia, standardowe "nieporozumienie", które znosi tylko cierpliwy widz (6 odcinek- ledwo daję radę), dobrze dobrana obsada i NAPRAWDĘ zabawne momenty. Ktoś się nie zgadza?

ocenił(a) serial na 6
myorke

Nie zgadzam się ze sobą. Popsuli wszystko;/

ocenił(a) serial na 7
myorke

Jestem na 14 odcinku i nie chce oglądać dwóch ostatnich bo mam second lead syndrome:)

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

To bardzo bolesny syndrom, współczuję. Pamiętaj jednak: nie jesteś sama! Na azjatyckich forach tworzą się grupy wsparcia i poparcia dla mr.Hana;)
Ja tam wolę klina: szybko nowa drama...

ocenił(a) serial na 7
myorke

Hehe wiem...slyszalam, ze wszyscy szaleja na punkcie mr. Hana:) swoja droga swietna postac, jego watek jest wrecz pierwszoplanowy. Uwielbiam Nam Joo Hyuka ale tutaj niestety nie jest moim pierwszym wyborem tak klin juz zastosowalam...ogladam Kairos i jest to zdecydowanie jedna z najlepszych dram jakie widzialam.

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Kamsahejo! Leczyłam się "Awaken", ale dopiero 4 odcinki wyszły, więc zamiast k-ukojenia pojawiła się k-frustracja (polecam, wciąga,chociaż to raczej z deszczu pod rynnę: jeden On- dwie One). Obejrzałam właśnie zwiastun Kairos i pożegnałam się ze snem. Jak moglam przegapić te dramę? Starzeję się...;(
Żeby nie było, że nie w temacie: Kim Seon Ho to w start-upie first ML!

ocenił(a) serial na 7
myorke

Tez gdzies mi umknela i przypadkiem wlaczylam i przepadlam...megawciaga! Zaczelam jeszcze search..niby dobry ale nie ciagnie mnie zeby wlaczyc kolejny odcinek. W takim razie zerkne na Awaken:) a znasz jakies inne dramy z Kim Seon Ho? Tylko warte obejrzenia.

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Niestety nie. Po 4 odcinakch (nawet udanych) Eulachacha Waikiki 2 zapomnialam "na chwilę" o dramie czyli nie polecam. A w mojej ulubionej dramie komediowo-kryminalnej Chief Kim (żeby nie było ex aequo z the Fiery Priest) jest tylko supportem, chociaż dosyc slodkim. Po Kairos , spróbuję Catch the Ghost, z nim w roli głównej, dam znać..
Teraz czekam na 22.12...

ocenił(a) serial na 6
myorke

Catch the Ghost jest nawet spoko. Polecam też Two Cops (również świetny Kim Seon Ho) :)

ocenił(a) serial na 6
Glee

Dziękuję, skorzystam. Kocham "pracę" zdalną;)

ocenił(a) serial na 7
myorke

On gra w Chief Kim? Kurcze ostatnio zerkałam na tę dramę bo leci na KBS world ale nie widziałam tam Kim Seon Ho.

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Po ciągu k-kryminałów/thrillerów (w tym: nie mogę się doczekać dwoch ostatnich odcinków Kairos!), postanowiłam zrobić sobie przerwę z romkomem- True Beauty. Dopadł mnie przeklęty SML syndrom, nawet kolczyki mi nie przeszkadzają, typek wygląda jak młody Lee Joon Gi na motorze;(

ocenił(a) serial na 7
myorke

Boże Kairos po prostu wymiata! Rewelacja! Miałam sobie odpuścić True Beauty ale skoro wywołuje takie emocje to spojrze:) Muszę jeszcze dokończyc start up...żeby zobaczyć jakie zakończenie wybrali dla Mr. Hana:)

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Zapytam z przyzwoitości : czy już wiesz co dla HanaSsi wybrali? Ale chodzi mi głównie o 1. Skończyłam właśnie Kairos- dzięki ponownie, oj wymiotło! 2. Wooki w "Lovestruck.." w końcu obiecuje coś więcej.

ocenił(a) serial na 7
myorke

Jeszcze nie obejrzałam gdyż Kairos był w pierwszej kolejności. Boże..jaka to był dobra drama, chyba najlepsza w tym gatunku jaką widziałam. A jaka jest Twoim zdaniem najlepsza drama jaką widziałaś w tym roku? Co do Wookiego..to aż się boje się go oglądać w kolejnej komedii romantycznej. Chce żeby w końcu złamał jakiś kark lub cos:p

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Było kilka naprawdę świetnych, a lockdown nie przeszkadzał w poszukiwaniach... Nie mam pojęcia dlaczego, pierwsza przyszła mi do głowy "Hospital playlist". Późna pora na walķę rozumu z instynktem. Niech tak zostanie. A Twoim zdaniem która jest drama queen 2020?

ocenił(a) serial na 7
myorke

Boże nie wiem jak to się stało ale zapomniałam odpisać:) W 2020 roku chyba najbardziej podobały mi się Kairos, Crash Landing on You i Its ok not to be ok. Ale ten rok był super pod kątem dram.. hospital Playlist, Itaewin Class..było dużo dobych dram. Zaczełam oglądać True Beuty i wpadłam...mimo, że od dawno nastolatką nie jestem drame ogląda się przyjemnie. Ja z kolei polecę Ci Mr. Queen jeśli jeszcze nie zaczełąs. Boże jaka to jest cudowna drama..Shin Hye Sun przechodzi samą siebie...duuuużo śmiechu.

ocenił(a) serial na 6
klaudia2251

Ufff, czekałam;) Oczywiście - wybór jednej dramy to szaleństwo- wszystkie wymienione- wymiatają! Dodałabym
jeszcze "Flower of evil" (bez wątku amnezji) i kilka innych... Crush landing on you zaczełam w 2019 i jakoś mi umknęło w zestawieniu, ale to majstersztyk! A że BinJin couple stało się faktem, to ogromna wiśnia na kdramowym torcie:) Mr.Queen-odnotowane- następne w kolejce.
Dla potomnych mądrość Kfanki na 2021 rok: otaczaj się ludźmi, którzy Cie kochają i wspierają Twoją pasję . I śpią kiedy włączasz sobie 8 odcinek True Beauty, bo mają prawo nie zrozumieć fascynacji serialem o nastalotkach, skoro maturę zdawałaś parę lat po Lee Dong Wook'u :D

ocenił(a) serial na 7
myorke

Oooo tak..jaram się tym związkiem jak nastolatka:) Dodam tylko, że od Hyun Bina zaczela się moja miłość do Korei i jest On moim chyba ulubionym koreańskim Aktorem.. szkoda, że już tak rzadko gra w dramach Chciałabym się otaczać ludzmi którzy podzielają moje pasje, niestety żaden z moim znajomych nie ogląda dram:(( obecnie jestem na 5 odcinku:)

ocenił(a) serial na 9
klaudia2251

ja też....;(

ocenił(a) serial na 7
myorke

hahahaha xD

ocenił(a) serial na 6
myorke

gdzie można obejrzeć z tłumaczeniem?

ocenił(a) serial na 6
alicja_ab

Na pewno na Netflixie jest polskie tłumaczenie

ocenił(a) serial na 6
Glee

dzięki :) znalazłam

myorke

Dobry początek, końcówka szkoda gadać - jedna z nielicznych dram, kiedy po prostu przewijałam ostatnie 4 odcinki i oglądałam tylko wybrane sceny... oczywiście z second leadem ;) Wątki z samym startupem jakieś nieciekawe, wątek siostry , matki i kumpli leada to samo, tak naprawdę tylko wątek babci i second leada były warte oglądania.

Samą Suzy uwielbiam i w sumie to przez nią zaczęłam w ogóle oglądać Start Up, ale dziwi mnie, że wybrała tę rolę - ani ciekawa aktorsko, ani
odkrywcza, ani nie ma ciekawego motywu przewodniego - a takie zwykła wybierać.
Cieszę się, że obejrzałam dramę po zakończeniu emisji bo inaczej co tydzień męczyłabym po dwa odcinki i tylko się irytowała ;)

Rozczarowanie. I ból serca bo taki oppa (czy to już ajushi? ;) ) by się przydał w życiu.
Swoją drogą nieźle go Dal Mi wodziła za nos zamiast wprost powiedzieć, że nie jest zainteresowana skoro wiedziała...

ocenił(a) serial na 6
CatherinePL

Drama ze zmarnowanym potencjałem - bezwarunkowo, zaklepane. Na szczęście wciąż jest zdecydowanie Oppa:) Na wspomniany second lead syndrom polecam krótkie "You drive me crazy". Tam nie ma żadnej konkurencji...:))

ocenił(a) serial na 8
myorke

A ja polecam z Netflixa https://www.filmweb.pl/serial/Hometown+Cha+Cha+Cha-2021-870835
:)

rodzynia

W pełni się podpisuję pod Hometown Cha Cha Cha. Pani Dentystka cudowna <3 Wspaniała chemia między leadami.

Natomiast co do Start-upa, mimo że pomysł mi się podobał to cały serial mnie zawiódł. Można obejrzeć dla uroczej jak zawsze Suzy Bae albo solidnego Seon-Ho, ale nie dla głównej roli męskiej, która wg mnie wypada bardzo kiepsko. Nie ma w niej, ani krzty charyzmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones