Start-Up (2020)
Start-Up: Sezon 1 Start-Up Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Start-Up (2020)

Angel

7,5 17
ocen
7,5 10 1 17

Start-Up
powrót do forum s1e3

Nie-po-ro-zu-mie-nie

ocenił(a) serial na 1

Okej, skończyłam 3 odcinek. Oglądałam kilka godzin no i czas spać ale przed spaniem muszę zobaczyć scene pierwszego pocałunku Hana z nią, bo taki mam rytuał z dramami. Wchodzę na yt a tam nie ma czegoś takiego. Ja przepraszam bardzo ale co? 3 odcinki. Ręke bym sobie dała odciąć, że to historia miłosna Hana a tu zonk. A więc po co poświęcanie mu tyle uwagi? Po co te wszystkie początkowe zabiegi by mu współczuć i go polubić? Ten kto wpadł na pomysł unieszczęśliwiania go na każdym kroku niech lepiej przestanie robić to co robi. Żałuję bardzo tych kilku godzin, obejrzałam wiele dram ale pierwszy raz spotkałam się z tak chamskim potraktowaniem widza. Second lead syndrom? Nie. Czuje się po prostu oszukana, bo od początku było insynuowane, że to Han jest bohaterem pierwszoplanowym tej dramy, a nie ten idiota. Wydawało mi się, że prawdziwy Nam ma tylko dodawać uroku tej dramie. Wkurzyłam się. Nie oglądajcie, nie polecam :) Szkoda bo fajna obsada i drama mogłaby być ekstra, ale ja nie potrafię przymknąć oka na taką wielką tragedie jaką ktoś popełnił w fabule i widzę na zagranicznych forach, że to popularna opinia.

ocenił(a) serial na 1
Inctive

Przecież nawet to nie ma sensu, to Han pisał do niej listy więcej to on był jej prawdziwą miłością, a nie ten dzieciak XD Nie mogę się pozbierać, co twórcy mieli w głowie? To mogła być tak dobra drama. Co za strata.

ocenił(a) serial na 9
Inctive

no właśnie! ja to samo czekałam, aż ona bedzie z Hanem a nie z tym siusiumajtkiem co na każdej scenie beczy.... zawiodłam się :( żal mi Pana Hana.... ;(

Inctive

Oglądałem wszystkie dramy Suzy, ale to pierwszą przy której musiałem się zmuszać, żeby skończyć. Fabuła nudna, zero chemii między główną parą. Tragedia.

ocenił(a) serial na 8
Inctive

obejrzałam cały sezon i to dla mnie totalne nieporozumienie, w jaki sposób potraktowano postać Han Ji-pyeong. Cała fabuła zaczęła się od niego, to w nim była zakochana główna bohaterka, jak można było tak zniszczyć potencjał tej historii </3
i - uwaga SPOILER - nie dość że na koniec zostaje sam to jeszcze jedyna osoba, która o niego dbała, oślepła. Czemu jego historia nie mogła przynajmniej skończyć się szczęśliwie?!

ocenił(a) serial na 7
smolarka

tez kibicowalam Hanowi ale moral byl spoko koniec koncow.

Nam powiedzial ze by chcial Han ma wszystko, na co Han mu odpowiedzial ze to wszystko oddalby za to jedno co ma wlasnie Nam.

ocenił(a) serial na 8
Inctive

Widzę grupa wsparcia dla biednego Hana. Zero konstruktywnej krytyki, najważniejsze, że ukochany oppa nie zagrał głównej roli, więc ocena 1 aby podnieść na duchu zranione serduszko. Czy gdyby Nam zagrał rolę Hana ocena była by taka sama? Szkoda, że tacy ludzie mają konto na filmwebie.

Ali3n

Niestety ocenianie na filmwebie nie ma nic wspólnego z rzetelną opinią, tylko pełno 1 za aktora, scenę, cokolwiek. BO TO JEST MOJA OPNIA.
Nie ma się co sugerować tym portalem obecnie.

ocenił(a) serial na 10
Inctive

Nieporozumieniem jest taka ocena tej damy. Han to młody osierocony chłopak, błyskotliwy, ale trochę cwaniak. Pod wpływem uczciwości i dobrego serca babci Seo coś się w nim zmienia. Ale to Nam jest tym, ktory dostrzega więcej i ma czulsze serce.Nam to mały geniusz matematyczny wychowany w domu, w którym jego dobre serce empatia dla słabszych mniej zdolnych nigdy nie była doceniana. Przez ojca krytykowany uważał się za nieudacznika.
Spotkanie na swej drodze Seo pozwala mu się rozwinąć osobościowo, właściwie pozwala rozwinąć się jeszcze dwojgu pobocznym bohaterom . Ci trzej z początku pseudo bohaterowie wzruszają i śmieszą ale jednoczeście przyciągają widza do powrotu przed ekran. Ja jestem zawiedziona komentarzami.

Jolanta_Budis

W pełni się zgadzam. Oboje dorastają - on nabiera wiary w siebie, ona wybiera żywego człowieka. A charakterek Hana - cóż, rozwija się i uczy dojrzałości emocjonalnej, ale miał 3 lata i nie zdobył się na nic więcej poza "czuję coś do Ciebie" w co najmniej nieodpowiednim momencie. Nie mówiąc o tym że chciał innemu płacić za kłamstwa. A wystarczyłaby się przyznać na samym początku. Bark chemii to raczej blokada niż fakt.

Inctive

jak można dać 1 xD choćby sama muzyka, kostiumy i reszta zasługuje na 5. jesteś durnym gówniarzem hqhaahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones