PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707853}
6,5 471
ocen
6,5 10 1 471
State of Affairs
powrót do forum serialu State of Affairs

UFFF

ocenił(a) serial na 6

Film malo wiarygodny. K.H. ubrana i wymalowana jak modelka- mozna dobrze wygladac ale bez przesady. Wysokie obcasy nie robia na mnie wrazenia. No i zachowanie- bardzo emocjonalne- uwazam zupelnie nie na miejscu na tym stanowisku. Z thrillera robi sie dramat romantyczny. Daleko mu do Homeland - pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) serial na 5
kasia322

Ja na początku myślałam że ten serial będzie w stylu kamuflarzu,trochę akcji i intryg ale po obejrzeniu kilku odcinkòw bardzo się rozczarowałam i dałam sobie spokòj z dalszym oglądaniem.

ocenił(a) serial na 9
kasia322

do homeland może rzeczywiście daleko, brak aż tak skomplikowanych psychologicznie relacji, że trochę romantyczny też fakt, ale moim zdaniem jest rewelacyjny :) a że wystrojona, w końcu ma stanowisko w dużej mierze reprezentatywne, więc musi dobrze wyglądać :D

ocenił(a) serial na 6
Miska84

oczywiscie, moze dobrze wygladac ale wolalabym, zeby wygladala wiarygodnie. ludzie w tym zawodzie sa niezwykla wytrenowani, fizycznie i psychicznie i to widac wyrazie twarzy i w sposobie poruszania sie. na "polu walki" ubrana jest jakby szla do kina. dla mnie brak autentycznosci rozklada ten serial. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones