PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
7,8 6 611
ocen
7,8 10 1 6611
Statek
powrót do forum serialu Statek

Podobne

ocenił(a) serial na 9

Znacie może jakieś podobne seiale do El Barco i El Internado???

ocenił(a) serial na 8
slicznotka666

Być może spodoba Ci się Los Protegidos...osobiście bardzo polecam Los Hombres de Paco - super serial kryminalno-komediowy (może w ostatnich temporadach coraz mniej komedii to serial jest wart obejrzenia) ;)

ocenił(a) serial na 8
RiDka

A możesz napisać o czym jest Los Protegidos? Kilka razy słyszałam ten tytuł, ale nie mam pojęcia o czym jest serial.

ocenił(a) serial na 8
kropkaaa

Los Protegidos to serial o dzieciakach, które mają nadprzyrodzone moce, np. Sandra - dziewczyna z elektrycznymi mocami, Culebra - chłopak który potrafi stać się niewidzialny, Lucia - czyta w myślach, Carlos - potrafi przenosić przedmioty siłą umysłu, jest jeszcze Lucas - który poprzez dotyk potrafi upodobnić się do innych....
Serial rozpoczyna się od porwania córki Jimeny (która też posiada jakieś moce), spotyka ona Mario i jego syna Carlosa...a także Lucię, której ojciec został zamordowany...razem postanawiają uciec, zabierają ze sobą także Culebrę i Sandrę. W nowym miejscu udają rodzinę (co nie jest łatwe gdyż ich sąsiad jest policjantem, a jego żona jest bardzo wścibska) i próbują dowiedzieć się o co tu chodzi. Odkrywają nowe tajemnice, chcą dowiedzieć się czegoś o córce Lucii, dlaczego i przez kogo są ścigani...
Pojawiają się też wątki miłosne... w nowej temporadzie do obsady dołącza też Marta Torne (Maria z El Internado) więc nie mogę się jej już doczekać.

ocenił(a) serial na 10
RiDka

gdzie go można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 9
Martyncia_Love

wszystkie odcinki "Los Protegidos" można obejrzeć w oryginale na stronie www.antena3.com , z odcinkami z polskimi napisami nie spotkałam się jeszcze nigdzie

ocenił(a) serial na 10
Julivanistka

dzięki wielkie jak będziesz wiedziała gdzie są odcinki z napisami to daj znać,jak możesz oczywiście:) będę bardzo wdzięczna.

ocenił(a) serial na 9
Martyncia_Love

jeśli na coś takiego trafię, to na pewno Ci napiszę ;)

ocenił(a) serial na 3
slicznotka666

A co jest podobnego w El Barco i El Internado? Spotkałam się już w kilku miejscach z takimi sugestiami, ale poza krajem produkcji i dwiema aktorkami nie znalazłam za dużo cech wspólnych.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Tu nie chodzi o to, że te dwa seriale są do siebie podobne tylko mają tych samych tworców.

ocenił(a) serial na 3
Diretto

Chociażby temat sugeruje, że właśnie są, skoro inny serial ma być podobny do obu.

ocenił(a) serial na 8
Morgana_filmweb

Dla mnie podobne jest to, że oba seriale mają niekiedy 'podobny klimat'. Już na początku widać, że kroją się jakieś tajemnice, wątki miłosne w dość ciekawy sposób (jak na serial, i to hiszpański) przedstawione. Co prawda Statku na razie za mało odcinków, by określić czy rzeczywiście są podobne, ale na pierwszy rzut oka widać, że coś je łączy.

ocenił(a) serial na 9
Morgana_filmweb

Oba seriale owiane są jakąś tajemnicą, opowiadają o młodych uczących się ludziach, wprowadzone są wątki fantastyki. To wszytko stwarza pewien klimat, i to właśnie o to mi chodziło.

ocenił(a) serial na 3
slicznotka666

Dzięki za odpowiedź. Może coś w tym jest. Mnie jednak w Statku brakuje właśnie tej tajemnicy, wszystko się zbyt łatwo wyjaśnia i nie czuję napięcia i dreszczyku. To na razie bardziej sci-fi niż fantastyka, za mało niezwykłości, intryg, znaków czegoś większego, by skojarzyło mi się z Internatem. Między życiem szkolnym licealistów, a życiem na statku dorosłych, którzy akurat są też studentami, chociaż mało o tych studiach mowy, też widzę sporą rozbieżność. Za to pomyślałam o Lost czy Władcy much: motyw organizacji życia po katastrofie na ograniczonej przestrzeni, w odciętej od świata grupie ludzi.

ocenił(a) serial na 10
slicznotka666

Polecam Gran Hotel, Jest również hiszpański serial, zrobiony tak jak statek i internat. są odcinki z napisami pl do dwóch sezonów na kinoman... czy tez itv a reszta narazie tłumaczona jest. Serial rewelacyjny. Trzyma poziom tamtych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones