PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609260}

Statek

El barco
2011 - 2013
7,8 6,6 tys. ocen
7,8 10 1 6638
6,0 2 krytyków
Statek
powrót do forum serialu Statek

pytania końcowe

ocenił(a) serial na 10

będzie 4 sezon?, właśnie skończyłam ogl 3, tam mało się wyjaśniło
nachodza mnie takie pytania:
o co chodziło z tym ,,znowu się zaczeło '' czy jakoś tak ,ricarda?
co się stało z innym statkami (przecież było 7 a poznaliśmy tylko3)?
skąd tam się wzięło auto?czy jest jakaś cywilizacja?skąd ulisses miał papierosy itp?
jak ulisss mógł przeżyć po 3 strzałach?
co z gamboą?
co z tymi ludzmi w maskach?
jest jakiś inny ląd?ulisses mówi te tak. więc o co chodzi?
skąd samoloty?
dlaczego ważne były tak te kartki i wgl , czemu oni zabijali(ci z projektu alejandria)?jakoś nuie mogę uwierzyć że chodzi tylko o t maski tlenowe?to za głupie;p
hmmmm
jak mi jeszcze jakieś pytania przyjdą na myśl to napisze;P
SPRÓBUJCIE MI NA NIE ODPOWIEDZIEĆ!!!

karoplina

Więc tak, było trzęsienie ziemi pod koniec ostatniego odcinka prawda? Założone było, że będą kręcić więcej sezonów ale przez spadek oglądalności w hiszpaniu ostatniego sezonu postanowili zakończyć na 3 sezonie.
Jeżeli chodzi o inne statki to wydaje mi się, że były jeszcze inne wyspy bo skąd znalazłby się tam samolot, niektórzy pewnie nie przeżyli.
Cywilizacja jest na pewno, inaczej mogliby nie przeżyć.
Jak mógł przeżyć po trzech strzałach?! Też się nad tym zastanawiałam ale jak wszyscy wiemy cuda się zdarzają. Napewno znasz 50-centa http://www.filmweb.pl/person/50+Cent-260425/trivia.
Nie wiadomo przecież co z nim ale wszyscy mieli nadzieję, że mieszka z swoją córką na jakieś innej wyspie.
Ludzie w maskach byli z jednego z 7 statków i wydaje mi się, że albo ojciec Estely ich zabił albo umarli ale najprawdopodobniej znaleźli inną wyspę.
Pytasz czy jest inny ląd a to akurat jest bardzo logiczne i proste, że jest napewno, jak sama piszesz Ulisses mówił, że jest.
Samoloty pewnie z innego lądu, mogło tam być jakieś lotnisko o którym wiedział tylko ojciec Esteli. On wiedział wszystko, wszystko było jego.
Kartki były ważne bo to nie były zwykłe kartki tylko ważne dokumenty. Tam było wszystko o tym projekcie. Burbuja go wymyślił więc ojciec Esteli, który był sponsorem projektu chciał czegoś więcej o nim dowiedzieć, chcieli wiedzieć czy można to jakoś naprawić i dlaczego to wogóle miało miejsce i czy można było temu jakoś zapobiec i czy to może się powtórzyć. Zabijali bo naprzykład ktoś kto nie był w projekcie alejandria dowiedział się o nim za dużo mógł być niebezpieczny i chcieć im przeszkodzić!
Ja tak to wszystko rozumiem ;-)

karoplina

4 sezonu nie ma:)

karoplina

Jeżeli chodzi o Ulisesa to uważam ,że nie przeżył. Ainoa byla sama ze swoimi wspomnieniami i ,że pan młody gdzieś tam jest.