Ponieważ nikt dotychczas jeszcze tego nie zrobił, pozwolę sobie wyłożyć, dlaczego ten serial jest taką nędzą i rozpaczą i przeklinam dzień, w którym się dowiedziałam o jego istnieniu i nawet się ucieszyłam (!), że będzie co na DCh oglądać. Brrr.
Po pierwsze - brak Lilo.
Pardon?
Przecież nawet tytuł oryginalnego...