PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717921}

Stitchers

7,0 2 799
ocen
7,0 10 1 2799
Stitchers
powrót do forum serialu Stitchers

OMG!!

ocenił(a) serial na 10

Właśnie obejrzałam ostatni odc 1 sezonu i umieram... ze zniecierpliwienia co będzie dalej!!
Jakim cudem mam wytrzymać do "wakacji" 2016 nie wiedząc co dalej z Cameronem (którego uwielbiam) i Fisherem...
Czy wy też uważacie że kobieta która przekazała Kristen wiadomość przez wspomnienie to jej matka, która jakimś cudem tak naprawdę żyje...
OMG chcę już kojejny sezon ;)

Tindela

JAK MOŻNA TAK SKOŃCZYĆ SEZON???? Dobrze, że przynajmniej potwierdzili drugi...

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

Dokładnie!!
Ja wiem że tu chodzi o to żeby zachęcić widza do powrotu do serialu w następnym sezonie ale to już podchodzi pod znęcanie się...

Tindela

Zwykle się aż tak nie denerwuję, ale tutaj akurat obejrzałam sezon w 24 godziny i emocje sie skumulowały ;) Wiem że oni potrzebują oglądalności, ale jakby nie dostali drugiego sezonu, to by nas tak zostawili w nerwach. Nie raz już tak było.

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

Ja przyznam szczerze zrobiłam tak samo ;)
I mało mnie nie poskręcało w tej ostatniej minucie...
A co do tg że urywają serial w najlepszym momencie to też już tak kilka razy miałam :( i zawsze mnie to denerwuje >:( mogli by chociaż, skoro nie planują kolejnego sezonu, wymyślić jakieś sensowne zakończenie w co po niektórych serialach...

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

Widzę że się zgadzamy ;) więc może polecisz mi jakiś fajny serial? Nie musi być w tym samym temacie ;)

Tindela

Musiałam sprawdzić co widziałaś, żeby się nie powielać, ale co chwilę się zastanawiałam czy na pewno jestem w twoich serialach, a nie w moich ;)

Ze starszych kilkusezonowych to na pewno Grimm, Saving Hope i trylogia Chicago: Chicago fire, Chicago PD i Chicago Med które dopiero startuje. Na pewno też Marvelowski Daredevil. Ewentualnie niezły jest też Scorpion, chociaż momentami naiwny :)

Z nowości na ten sezon Blindspot, Quantico, Agent X i ewentualnie Limitless (kontynuacja filmu Jestem bogiem).

To chyba wszystko co ja widziałam, a ty nie :)

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

Grimma zaczęłam oglądać przyznam jak startował ale odstawiłam "aż bd więcej odcinków" tak że dzięki za przypomnienie mi o nim ;)
Chicago(...) zobaczę po opisach wydają się fajne więc też dzięki :)
A Limitless widziałam i czekam na cd :)
A co do reszty też sprawdzę w wolnej chwili :) Wielkie dzięki :D

Tindela

Nie ma za co :) Grimm ma w pewnym momencie załamanie, ale po kilku odcinkach jest znowu dobrze - chyba to w drugim sezonie było jeżeli dobrze pamiętam.

W Chicago najpierw leci pierwszy sezon Fire, potem drugi z pierwszym PD a Med wchodzi w czwartym Fire. One się ze sobą przeplatają i mają kilka crossoverów więc trzeba tak oglądać jak się chce spoilerów uniknąć ;)

ocenił(a) serial na 10
nelcia_fm

Dzięki za wskazówki :) na pewno skorzystam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones