PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 485
ocen
6,5 10 1 4485
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

Czy komuś jeszcze spodobał się ten wątek bardziej, niż wątek. Kamila i Adam ? :)

blossom_3


Dodam jeszcze,że wątek Krzysia powinien zostać rozbudowany trochę bardziej.

użytkownik usunięty
blossom_3

zgadzam się !

użytkownik usunięty
blossom_3

Bardziej do siebie pasują pasja do pracy Strażaka,podobne cechy charakteru.Kamila pasuje do Adama jak pięść do oka,może fizycznie pasują do siebie,ale to tyle.

Dokładnie, a dlaczego fizycznie pasują?????

użytkownik usunięty
blossom_3

Zakościelny uchodzi za amanta a Rosati chyba jest atrakcyjniejsza fizycznie od tej drugiej aktorki,obydwoje z Zakościelnym są szczupli,w podobnym wieku.Rosati w końcu nie przepadam za nią uchodzi za ładną.

No bo Marta Ścisłowicz szczupła nie jest ??? :) Moim zdaniem Rosati jest po prostu zadbana i tyle. Mata w tym serialu jest taką "szarą myszką "-skromna i nie malują jej. Podejrzewam,że Weronika bez makijaż nie wygląda tak dobrze.Obie są ładne, każda ma inny typ urody. Też nie przepadam za Rosati,ale.Życzę jej szczęścia w Hollywood.

użytkownik usunięty
blossom_3

nie,jednak Rosati jest bardziej medialna,częściej słyszałem że to super laska niż Ścisłowicz.Poza tym serialowa Magda to trochę typ chłopczycy w tym serialu,a Rosati księżniczka.Ogólnie wcale mi się jakoś Rosati nie podoba,możliwe że uroda na podobnym poziomie.

użytkownik usunięty

dokładnie tak ;)

Ale jeśli do obsady dołączy Schejbal, to już wolałbyś Adama z nią ;P ????

użytkownik usunięty
blossom_3

duet Zakościelny&Schejbal? O ile byłby z pomysłem tak!!!

No ja jednak pozostanę przy Magdzie i Adamie. Bardzo chcę ich razem.

użytkownik usunięty
blossom_3

ja też bo Schejbal raczej w Strażakach nie będzie. Ale chętnie jeśli będzie 3 sezon to zobaczyłbym Włodarczyka w jakimś epizodzie

użytkownik usunięty

sorry,że tak spytam ale skoro jesteś facetem czemu masz Nick BasiaBrodecka a nie NP: MarekBrodecki?-Trochę to mylące myślałem wcześniej że jesteś kobietą.

użytkownik usunięty

literówka ups. Dziewczyna oczywiście. Jestem na fonie :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones