PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 486
ocen
6,5 10 1 4486
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

Tandeta

ocenił(a) serial na 2

Mogę tylko napisać NUDA, NUDA, NUDA.Aktorzy nie dopasowani, wyglądają jak z żurnala a nie prawdziwi strażacy, gra aktorska taka jak w każdym filmie z tymi aktorami, główna atrakcja to wyglądający na morsa Lubaszenko.Akcja drętwa, można po 1 odcinku wnioskować, że serial okaże się klapą.

ocenił(a) serial na 9
Fainiutki28

Mozna tez wnioskować po Twoim komentarzu że jestes ograniczonym matołem. Lubaszenko wygladajacy na morsa? jak smiesz, chorego czlowieka tak nazywac. Straszne.

ocenił(a) serial na 2
martinbleazack

Nie jestem matołem osiołku, tylko wyrażam swoje zdanie na temat tego serialu, jakbyś znał Lubaszenkę to byś wiedział, że sam na własne życzenie doprowadził się do takiego obrzydliwego wyglądu i jakby nie jadł po 4 pizze dziennie to by tak nie wyglądał.W końcu to jest aktor więc co jak co ale wygląd powinien być u niego na 1 miejscu.Normalnie wstyd!

Fainiutki28

Czasami pewne choroby np trzustki zaburzajace wydzielanie hormonów powodują tycie, i tego nie powstrzymasz.

Ale jak jest chory to niech sie skupi na zdrowiu a nie gra w serialach. A raczej wciskaja go na siłe.

jaalboja2

Prezesem straży ochotniczej zostje sie najczęsciej za zasługi i wieloletnie członkowstwo. Lubaszenko jest tu dobrze obsadzony i jego tusza jest uzasadniona, bo wzyciu sa otyli prezesi straży ochotniczej. SErial ma pewne braki i jest zdecydowanie przeznaczony nie dla gospodyn domowych. Krytycy musza wziąc pod uwagę że mamy tu do czynienia z ogniem. Pozary wyrządzaja duze straty, nawet te filmowe i tu pewnie czasami brak realizmu spowodowany mizerią srodkow przeznaczonych na serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones