PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 785
ocen
6,1 10 1 23785
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

Mam strasznie miłe wspomnienia z dzieciństwa - pamiętam jak cała rodzina zasiadała w niedzielny wieczór przed TV, odpalało się Polsat gdzie leciał najpierw ''Grom w Raju'' a później 'Strażnik Teksasu". Do dzisiaj bardzo miło wspominam tamte czasy jak i serial. Szkoda, że Polsat nie zdecydował się na powtórki - może w wakacje by powtórzyli jak zdaje się dwa lata temu. A nie co roku Rodzina zastępcza, Daleko od noszy i Miodowe lata...

ocenił(a) serial na 8
konggg123

Oj, ja też. Zawsze siadałam przed telewizorem z moim dziadkiem i oglądałam Strażnika Teksasu, ach, co to były za czasy... Do tej pory mam niesamowity sentyment do tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 10
bunnylune

Liczę po cichu, że na wakacjach Polsat zdecyduje się na powtórki tego serialu.

ocenił(a) serial na 7
konggg123

Leci na universal chanell

konggg123

ja tak samo, ale do tego musze dodac druzyne a,macguywera i gwiezdne wrota:))

ocenił(a) serial na 7
konggg123

Też mam duzy sentyment. Tato oglądał każdy odcinek i w końcu ja tez sią wciągnęłam w niedzielne seanse na Polsacie. ;)

użytkownik usunięty
konggg123

Miodowe Lata ma chyba większą rzesze fanów ale pare lat temu polsat nas pogodził bo Strażnik z Teksasu był o 9:00 rano a Miodowe Lata o 14:00 , ale co by nie Strażnik cooltowy był :D

konggg123

„straszne”
… przerażające, potworne, bestialskie…

konggg123

Moim zdaniem świetny serial !!! Jest jednym z moich ulubionych. Ma niesamowicie fajny klimat, no i oczywiście genialny Chuck Norris w roli głównej oraz Nia Peeples. Zresztą wszyscy aktorzy fajnie grają w tym serialu. Poza tym każdy odcinek ma fajną fabułę... Pozdrawiam wszystkich fanów tego serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones