serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
1993 - 2001
46m
6,1 23 754
oceny
6,1 10 1 23754
5,8 5
ocen krytyków
Cordell Walker (Chuck Norris) walczy ze wszystkimi formami przestępczości w stanie Teksas. Pomagają mu w tym inni agenci na czele z Jimmym Trivettem (Clarence Gilyard... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Strażnik Teksasu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Cordell Walker (Chuck Norris) walczy ze wszystkimi formami przestępczości w stanie Teksas. Pomagają mu w tym inni agenci na czele z Jimmym Trivettem (Clarence Gilyard Jr.) oraz pani prokurator Alex Cahill Walker (Sheree J. Wilson). Po dobrze wykonanym zadaniu wszyscy spotykają się w barze emerytowanego strażnika C.D. Parkera (Noble Willingham).

na podstawie
Aaron Norris (materiały do scenariusza, historia) / I.B. Otto (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Amadea Film Productions / Cannon Television / CBS Broadcast International / więcej
tytuł oryg.
Walker, Texas Ranger
inne tytuły
Sam Bolt, Texas Ranger (tytuł roboczy) USA
Walker Australia
więcej
Zdjęcia do filmu powstały w: Austin, Irving, Dallas, Denton, Fort Worth, Mesquite (Teksas); Santa Fe, Galisteo, Abiquiu (Nowy Meksyk) oraz Chicago (Illinois) w USA.
Tytułową piosenkę śpiewa Chuck Norris.
Tytułowy bohater Cordell Walker (Chuck Norris) jest nieskalanym stróżem prawa. Prawo stanowi dla niego sacrum i rzecz najwyższą. Nikt nie stoi ponad nim i jemu właśnie przypada rola egzekutora. Lata pracy nauczyły go, jak być skutecznym i w jaki sposób respektować wszelkie zasady. Chętnie pomaga i zawsze udaje mu się wcielać swoje zasady w życie.... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na tym sie wychowałem, dlatego z sentymentu daje 10

Dziś jak odwiedzałem moją mamę, to se włączyłem TV i leciał "Strażnik Teksasu". Nie pamiętam tytułu odcinaka, ale fabuła była taka, że Jakiś wariat, opanował gmach sądu i uwięził w nich kilkoro ludzi, oraz Alex. Przez cały odcinek, policjanci stali jak dupy i nie starali się nawet nic zrobić, chociaż mieli gościa na...

więcej

Mam sentyment

ocenił(a) serial na 8

do tego serialu. Ostatnio zauwazylam ze na TV6 leci rano. Szykując się do pracy miło jest obejrzeć, porusza naprawde ważne problemy. Można rzec że jest edukacyjny :)

Lektor na TV6

ocenił(a) serial na 8

Osoba, która jest odpowiedzialna za to, że nagrano nowe tłumaczenie i nowego lektora - powinna iść do piekła. Przecież TV6 należy do Polsatu i normalnie Polsat ma w archiwum odcinki, które czytał zajebiście Tomasz Knapik. Ale nie, musieli nagrać nową wersję, która czyta teleexpressowy lektor Paweł Straszewski, w...

Symbol lat 90'

ocenił(a) serial na 7

Serial pomimo wielu lat nadal świetnie się ogląda, oglądałam w latach 90', oglądam czasem i teraz jeśli jest w tv. Sentyment ogromny, czołówka i muzyka świetne.
Świetna obsada, no i najlepsze to co ma ten serial to Chuck Norris. Teraz takich seriali już nie robią, dlatego warto jest do nich wracać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones