PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94336}

Strażnik Teksasu

Walker, Texas Ranger
6,1 23 755
ocen
6,1 10 1 23755
5,8 5
ocen krytyków
Strażnik Teksasu
powrót do forum serialu Strażnik Teksasu

z sezonu 9 wind of change 4 odcinkowa serie o najlepszym hakerze na świecie,gdzie powolali grupe specjalna,a wasze typy?

maciek27

Tak jedne z najlepszych odcinkow a co do najlepszych to podobal mi sie odcinek gdzie Walker,Trivette i Gage poszli do wiezienia jako wieziniowie bo byly organizowane nielegalne walki wieziniow .Dobry byl tez jak wieziniowiw zwiali z wiezienia i jakis dawny wrog Walkera ich uwolnil.

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

ktore to odcinki? z jakiego sezony? jakie tytoly?

maciek27

Na youtube odcinki 172,173,174,175

ocenił(a) serial na 10
Ruben_fw

Nie nie,chodzi mi o odcinki,ktore pan polecil

maciek27

https://youtu.be/3l_7P1SQztg

Ruben_fw

Mialem o tym napisac:) 9 odcinek 8 sezonu, 'Fight or die'. Ciekawa historia, widowiskowe walki i muzyka w stylu ACDC. No i testosteron wylewa sie z ekranu:) oprocz tego podobal mi sie jeszcze odcinek z Buddystami, ze ktos chcial zabic reinkarnacje jakiegos mistrza... Nie pamietam juz ale fajny byl :)

Bruce_Lee

Higher Power - odcinek rozpoczynający 5 (4) sezon :)

_Ka_ro_li_na

O wlasnie, super byl bo lubie takie tematy :) niestety ostatnie sezony sie zepsuly, jak zobaczylem odcinek jak Czak Norris strzelal jakims laserem w samolot to az sie za glowe idzie chwycic...

Bruce_Lee

"Thunderhawk" bodajże.
to nie był laser tylko urządzenie generujące wiązkę ultradźwięków.
co do "zepsucia się" ostatnich sezonów - gdzieś już to było omawiane ;) zmieniło się nastawienie Norrisa do życia, zmienił się jego bohater. Norris miał przeogromny wpływ na to co dzieje się w serialu, był producentem wykonawczym, autorem części historii. tematyka się nie "zepsuła" tylko zmieniła kierunek.. Co na pewno się zepsuło, to strona techniczna. nad czym ubolewam bardzo. ;)

ocenił(a) serial na 7
Bruce_Lee


Montago
Hej, widzę że dużo treści z poszczególnych odc kojarzysz. Wiesz może co to był za odcinek, gdzie do Ameryki przyjechał ktoś z Irlandii.
Walker Go lub Ją chyba znał.
Ktoś młody, kto okazał się chyba terrorystą z IRA .
Finał odc to było coś takiego, że para? tych młodych ludzi popełniła samobójstwo wyskakując z okna jakiegoś "szklanego'' biurowca.
Na końcu leciał jakiś utwór, coś chyba znanego, taki balladowy song.
Coś kojarzysz ?

Montago

Silly Wizard- The Banks of the Lee.

maciek27

Cześć,
nie wiem, śledzisz temat, nie śledzisz, ale spróbuję odpowiedzieć jakoś składnie na Twoje pytanie.
składnie, bo w sumie w każdym z 8 sezonów (wliczając 3 piloty do pierwszego) jest coś, co przykuwa moją uwagę.
ba! nawet kupiłam sobie oryginalne płyty z serialem, bo ocenzurowane wersje w tv mnie lekko rzecz ujmując.. denerwują

bardzo lubię odcinki pilotowe ogólnie
potem cały pierwszy sezon - bardzo chętnie do niego wracam, zwłaszcza do "Storm warning" czy "In the name of God" lub "Reunion"
w drugim sezonie moje serce skradł odcinek "Cowboy" kontynuowany później w "Return of LaRue" i "Trial of LaRue" +"Silk dreams" + "Case closed" (niby o UFO),
w trzecim warto wspomnieć o "Blown apart", "Evil in the night", "Final justice", "Whitewater", "Rodeo" "Behind the badge", "Blackout" czy "The Siege"
w czwartym - "Patriot", "Full contact", "Last hope", "Texas vs Cahil" łącznie ze wcześniejszym "Redemption", gdzie wprowadzili do serialu ojca Alex, oczywiście "Swan song" i "Cyclone"
w sezonie piątym - zdecydowane "Lucas" - najsmutniejszy odcinek ever, "Forgotten people", no i cliffhanger "The wedding", kończący sezon piąty i otwierający szósty.
w szóstym dodatkowo jeszcze "Survival", poza tym "Team Cheerokee" - za muzykę zdecydowanie i tematykę, "Brothers in Arms" oraz kolejny cliffhager "In the harm's way" (pierwsza część zdecydowanie lepsza od drugiej)
w sezonie siódmym "Widow maker" oraz "Showdown at Casa Diablo", może jeszcze "Wedding Bells",
ósmy sezon to z pewnością miniseria złożona z odcinków "Winds of change", "Lazarus", "Turning point" oraz "Retribition"+ późniejszy odc. "Child of Hope", "Justice for all", "6 Hours", "Legends" i oczywiście "Blood diamonds". Ostatniego odcinka nie lubię, bo był ostatni i "zamordowali" w nim C.D.

ale generalnie uważam, że pierwsze trzy sezony + piloty były najlepsze.
:)

ocenił(a) serial na 10
_Ka_ro_li_na

i sie najbardziej podobaly odcinki z sezonu 9 jak walker walczyl z najlepszym hakerem na swiecie,ktory mial ksywe magik

ocenił(a) serial na 10
_Ka_ro_li_na

czyli to co lecialo na tv4 jest ocenzurowane tak??

maciek27

nie jestem pewna, czy TV4 i TV6 puszczają cenzurowaną wersję, bo nie oglądam serialu w TV od dawien dawna.
na pewno Universal cenzurowaną wersję puszczał, bo widziałam ich odcinki w sieci ;)

ocenił(a) serial na 10
_Ka_ro_li_na

prosze odpisac na p

ocenił(a) serial na 7
maciek27

Hej, widzę że dużo treści z poszczególnych odc kojarzysz. Wiesz może co to był za odcinek, gdzie do Ameryki przyjechał ktoś z Irlandii.
Walker Go lub Ją chyba znał.
Ktoś młody, kto okazał się chyba terrorystą z IRA .
Finał odc to było coś takiego, że para? tych młodych ludzi popełniła samobójstwo wyskakując z okna jakiegoś "szklanego'' biurowca.
Na końcu leciał jakiś utwór, coś chyba znanego, taki balladowy song.
Coś kojarzysz ?

ocenił(a) serial na 10
Montago

niestety nie

ocenił(a) serial na 7
maciek27

To nic.
Kiedyś to namierze .

Montago

Był jakiś odcinek o Irlandii i Ira ale tam nie było o skakaniu z wieżowca.

ocenił(a) serial na 7
PIKUS3

To było w Teksasie, ci terroryści zostali otoczeni przez policję i Walkera w jakimś biurowcu, może laboratorium i nie chcieli dać się zamknąć, woleli wyskoczyć i zabić się. Norris stał w drzwiach , pierwszy szedł bo ich (rodzinnie lub przyjacielsko) znał.

To był kilku piętrowy budynek.

Montago

Myślałem że to ten ale chyba nie ale widziałem odcinek podobny do twojego opisu tylko nie pamiętam który to był. ten co ja znalazłem to odcinek 128 jest na yt.

Montago

cześć

odzywam się po długiej nieobecności
ten odcinek to "Flashpoint" - po polskiemu "Punkt zapalny"

Adam Maguire przyjechał do Dallas by negocjować pokój w Irlandii, przyjechali za nim bojownicy IRA
no i odcinek zakończył się tym, że dwoje z bojowników IRA wyfrunęło (na własne życzenie, z tego co pamiętam) przez okno biurowca.

kontynuacją tego odcinka po latach, kiedy Walker i Alex byli już zaręczeni, był odcinek "Second chance" - Adam Maguire znowu przyjeżdża do Dallas, tym razem, by ratować swoją córkę, chorą na białaczkę.
i znowu przyjeżdżają za nim bojownicy IRA, którzy poprzysięgli mu zemstę za to, że Maguire zabił jednego z nich + za sprawę sprzed lat, z odcinka "Flashpoint"
:)

_Ka_ro_li_na

https://www.youtube.com/watch?v=tkDNnG2lIUQ&index=18&list=FLLgnSITYSeWc4i9M9Ap0b kg
Pozdrawiam:)

Montago

Jak nazywala się ta piosenka na końcu, kiedy pokazywali krajobraz Irlandii i tą dziewczynkę w tle?

Andrzej_Nowak_1830

pamiętam słowa tej piosenki - jednak wiele utworów powstało specjalnie do serialu i niestety trudno namierzyć je w sieci, by ich posłuchać, że tak to ujmę, "luzem".
na tekstowo.pl jest rozbudowany soundtrack do serialu - tam jednak nie ma tej konkretnej piosenki. (jeszcze nie ma) jak uda mi się ją znaleźć, to postaram się tam umieścić

_Ka_ro_li_na

Napisz te słowa Karolino, spróbuje poszperać w odmętach internetu:)

Andrzej_Nowak_1830

Andrzeju, szperałam sama dość długo ;)
raczej nie uda Ci się znaleźć ;)

_Ka_ro_li_na

Była też inna fajna piosenka z odcinka " Rookie"

Andrzej_Nowak_1830

pamiętam - "I wanna be anywhere but here, anyone but me" ;)

_Ka_ro_li_na

Na necie jest trochę kawałków z tym zwrotem, ale niestety tego konkretnego jeszcze nie znalazłem, udało mi się tylko znaleźć z odcinka " Flashpoint" Silly Wizard - The Banks of the Lee:)

Andrzej_Nowak_1830

oni przeważnie robili muzykę / piosenki na potrzeby serialu. stąd tak ciężko znaleźć cokolwiek, co jest grane osobno poza serialem.
wyjątkami były występy: Tracy Lawrence'a, Lee Greenwooda, Michaela Patersona, Lily McCann czy Collina Raye'a. Podejrzewam, że jakby Elvis żył, też by tam wystąpił :):)

_Ka_ro_li_na

Najprawdopodobniej tak by się stało:)

maciek27

Hej. Kojarzy ktoś odcinek, z którego pamietam tylko tyle ze pewien autokar z ludzmi w srodku zostaje zasypany i Chuck go odnajduje? Kojarze ten motyw z dziecinstwa i kiedys mi sie mega podobal, ale nigdy wiecej nie udalo mi sie go juz odnalezc

piotrr_chrusciel

autobus z porwanymi dziećmi, Alex i C.D.'m został porwany dla okupu - odcinek miał tytuł "Cyclone" ;)
jest to odcinek z 5 sezonu.
autobus został zasypany błotem w trakcie tornada

_Ka_ro_li_na

Jestem Ci mega wdzieczny, dzieki wielkie :-)

piotrr_chrusciel

luz :)
miłego oglądania ;)

maciek27

Dodam dobry odcinek w Mimi jak Walker pojechał z tajną misją to był chyba tytuł odcinka.

Ruben_fw

Tytuł odcinka, którego akcja działa się w Miami to "Deep Cover". Norris powtórzył tam wyczyn z jednego ze swoich filmów z lat '70, kiedy wskoczył do samochodu przez przednią szybę.

_Ka_ro_li_na

To było dobre

_Ka_ro_li_na

Odcinek o waszce helikopterze zakończenie odcinka Walker załatwił głòwnego przeciwnika ale nie aresztował zleceniodawcy .

Ruben_fw

nie miał jak - Marshall rozwalił mu RAMa ;)

maciek27

Dodam jeszcze odcinek jak Jimmy Trivette postrzelił chłopca jak gonił przestępcę taki inny prawie mordobicia w nim nie było.

Ruben_fw

Trivette nie postrzelił tego chłopca - cały odcinek szukali kuli gangstera, który też wtedy strzelał i znaleźli ;)

_Ka_ro_li_na

Pamiętam dodam że ten odcinek był zupelnie inny od poprzednich(bez kopamnia Czaka).

_Ka_ro_li_na

Prawo ulicy jak mordowali bezdomnych z drugiego sezonu.

Ruben_fw

pamiętam, biedne bogate chłopaki szukali rozrywki.
smutny temat.

_Ka_ro_li_na

Dzisiaj leciał na tv4

Ruben_fw

należę do osób nieposiadających telewizora
ale fakt - czasem powtóreczkę by się obejrzało :)

maciek27

Finał serialu całkiem niezły świetni przeciwnicy Walkera .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones