PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718121}
4,2 74
oceny
4,2 10 1 74
Strange Hill High
powrót do forum serialu Strange Hill High

Czy nie uważacie że to trochę.................dziwna kreskówka? Czemu tak sądze?
1. Jest tam o 1 mm psychodelicznych rzeczy
2. Program leci o 03:20 czy 05:15
To naprawdę niepokojące!

Sobowtor220

Właśnie się obudziłem, patrzę - jakaś dziwna bajka, obejrzałem chwilę.
To jest popieprzone... Nie wiem dlaczego, ale wywołuje to we mnie poczucie niepokoju, można by zrobić jakąś creepypastę że to zostało stworzone przez ISIS do rekrutowania małych dzieci albo że je opętuje czy coś - a może to nie tylko creepypasta, może to przejrzenie bajki?
Ale ta dziwka naprawdę jest dziwaczna, ogólnie jest dziwacznie zrobiona, jest w niej dużo raczej rzadko używanych słów, które by dzieciom narobiły nie lada problemów przy oglądaniu, co chwile są jakieś potwory, które naprawdę próbują zabić te dzieci.
Wszystko w tej bajce jest niepokojące, szczególnie te puste oczy z małymi kropkami patrzące cały czas prosto na Ciebie, nie wiem czy dzisiaj zasnę...
Naprawdę dzieci nie powinny tego oglądać, ta bajka jest straszna i odrażająca, ale w pewien sposób nie potrafię przestać jej oglądać, próbowałem przełączyć ale szybko do niej wracałem sam nie wiem dlaczego, wciąż ją oglądam pisząc to...


chore gówno

Kwarak

Odpowiedź napisałeś o 5 nad ranem. Czyli wtedy gdzie to (coś) było puszczane ;_;

Sobowtor220

zawsze na cp wikia było coś o zaginionych odcinkach lecz to było fałszywka
Ale to jest prawdziwe!

ocenił(a) serial na 9
Sobowtor220

Czy wy coś braliście?

MikoShaman

Tylko smecte

ocenił(a) serial na 9
Sobowtor220

Jesteś pewien że nie pomyliłeś jej z psychotropami?

ocenił(a) serial na 9
Sobowtor220

To radziłbym ci jak najszybciej się upewnić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones