PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688430}
7,1 933
oceny
7,1 10 1 933
Strike the Blood
powrót do forum serialu Strike the Blood

ale muszę przyznać, że ciekawie się ogląda. Dla mnie jest to po prostu dobra, rzemieślnicza robota.

ocenił(a) serial na 7
Cereal

Jestem świeżo po obejrzeniu 12-tego odcinka i zgadzam się z tobą:p
Szkoda, że jest 12 odcinków i teraz trzeba na 2 sezon czekać.

ocenił(a) serial na 6
Kakaduu

Który zaczyna się wraz z nowym rokiem... W Japonii świętowanie Nowego Roku jest dość huczne i naprawdę wile tytułów robi sobie na ten okres pauzę

ocenił(a) serial na 7
Kakaduu

To będzie jeden sezon. Na MAL podane jest, że są 24 odcinki.

Cereal

Racja, mimo to niezły, 7/10. Złudnie podobny do Toaru no Index i Railgun.

ocenił(a) serial na 7
Hitman21

hmmm... w jakim kontekście?

Lilith_Flame

W jakim? To praktycznie ten sam świat, esperzy, magia, nowoczesna technologia, strefa specjalnie przeznaczona dla ludzi z nadludzkimi zdolnościami. Główny bohater ma prawie tą sama osobowość z innym wyglądem, haremik wokół niego, mają swoją "heroinę" z którą cały czas są razem i dziewczynę która od dawna się w nim podkochuje. Do tego sporo postaci pobocznych jest podobnych, choćby nauczycielka:) A do tego bohater jak to bohater zawsze wmiksuje się w wielką aferę i musi wszystkich ocalić i takie tam:)

Lilith_Flame

W prawie każdym. Esperzy, magia, zaawansowana technologia, specjalna wyspa dla ponadprzeciętnych ludzi. Bohater o podobnym charakterze i zachowaniu, ma swoją "heroine" z którą zawsze jest razem i jej główną rywalkę w miłości oraz wianuszek innych dziewczyn. Ciągle ratuje swoją wyspę i przyjaciół w potrzebie jak to gł. bohater:)

ocenił(a) serial na 7
Hitman21

trochę prawdy niby w tym jest. Mimo to dla mnie nie ma aż takiego uderzającego podobieństwa i w ogóle nie kojarzy się mi z tym. Bohaterowie są podobni jedynie w ratowaniu świata i każdej "zagubionej" duszy, ale poza tym? Nie widzę wielkiego podobieństwa. Maiga? no ok. Ale tam masz esperów, a tu demony, wampiry i czarownice. ogólnie takie trochę generalizujące porównanie, no ale ok. Ważne że anime jest ok :)

Lilith_Flame

Z tego co pamiętam wilkołaki i inni zmiennokształtni w "Index" byli uznawani za esperów. Nawet postać nauczycielki, postaci pobocznej jest podobna. W "index" również są czarownice i demony:) Albo moc gł. bohatera, która w obu przypadkach jest "absolutna", jeden może zniszczyć całą wyspę, dlatego musi się hamować, "ręka" drugiego jest niepokonaną barierą anty-magiczną, na którą nie ma przeciw-zaklęcia. Zgadzam się, anime spoko:)

ocenił(a) serial na 7
Hitman21

no nie sprzeczam się :) po prostu jakoś nie porównuję w tym wypadku :)

ocenił(a) serial na 7
Cereal

zgadzam się z Tobą. Na początku myślałam, że to będzie coś ponad przeciętną, ale jakoś poziom napięcia dość szybko mi opadł i po protu przyjemnie się to oglądało. Nic dodać, nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones