Kreska bardzo ładna, fabuła nie robi jakiegoś szału jednak jest ciekawa, typowe zabarwienie Shounen z całą pewnoscią mogła bym to polecić fanom tego gatunku :)
Czy w tym anime występują sceny erotyczne, wulgarne? Nie mam możliwości obejrzenia go, a nie chcę, żeby moja siostra (12 lat) natknęła się podczas oglądania na coś nieodpowiedniego... Bardzo proszę o odpowiedź
http://en.koreaportal.com/.../strike-the-blood-season-2... Jest to artykuł z lutego mówiacy otym ze ma być jeszcze w tym roku drugi sezon. uwaga to angielsko jezyczny portal :)
Warto jedynie zobaczyć BD bo tam jest trochę fajnego fanserwisu. Główny bohater to dno i to samo odnośnie Yukiny. Najfajniejsze dziewczyny to Asagi i Sayaka. Fabuła beznadziejna, a te krótkie wątki jedynie psują klimat bo anime ciągle zaczyna się jakby od nowa. 4/10