PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789806}

Suburra

Suburra: La serie
7,8 11 526
ocen
7,8 10 1 11526
Suburra
powrót do forum serialu Suburra

Nowa Gomorra? Czy Narcos?

ocenił(a) serial na 8

Jak myślicie?

ocenił(a) serial na 9
bizz1

gomorra

ocenił(a) serial na 8
bizz1

Mam nadzieję, że bliżej Gomorry. Z całym szacunkiem dla Narcos (które jest serialem świetnym) jednak Gomorra jest jak dla mnie poziom wyżej i nie zamyka się w 1-2 dobrych kreacjach postaci. Dla mnie w Gomorze każda postać jest ciekawa, a w Narcos tylko Escobar i Carrillo (no może jeszcze Pena) naprawdę dawali radę (jestem przed seansem 3 sezonu, więc nie oceniam jeszcze kartelu Cali).

puci11

Dokładnie. Mam podobne zdanie.

ocenił(a) serial na 8
bizz1

Liczę na pozytywne Zaskoczenie.

bizz1

Ja mam nadzieję, że serial będzie utrzymany w klimacie filmu Suburra. Trochę inny klimat niż Gomorra, w moim odczuciu cięższy, bardziej mroczny. Ogólnie mnie film wyrwał z butów. Oby ten serial mu dorównywał.

ocenił(a) serial na 9
szprota_mt

Ładnie określenie na film,tez widziałam i to był jeden z lepszych jakie widziałam w życiu.
Czekam na 1 odcinek! ;)

ocenił(a) serial na 8
maaarz

Ja juz po 10 i nie nudzilem sie, troszke wiecej watkow niz w Gomorze bo kle, politycy oraz mafia i to x2 bo ojcowie i synowie robia konkurencje.

bizz1

Nie lubię szufladkowania seriali czy M jak miłość podobny do Klanu czy do Na dobre czy na złe.

ocenił(a) serial na 6
bizz1

Film był jak dla mnie duzo lepszy, a do serialu Gomorra się nie umywa.

ocenił(a) serial na 8
bizz1

ani to ani to

ocenił(a) serial na 10
bizz1

Gomorra bardziej mi leży niż Narcos, ma więcej fajnych wątków :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones