PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789806}

Suburra

Suburra: La serie
7,8 11 555
ocen
7,8 10 1 11555
Suburra

"Suburra" to rozgrywający się w Rzymie thriller kryminalny, który opowiada, w jaki sposób interesy Kościoła, państwa, mafii, lokalnych gangów i deweloperów krzyżują się ze sobą oraz jak przedstawiciele wszystkich tych grup w pogoni za władzą zacierają granicę między tym co dozwolone a tym co zakazane. Opowieść koncentruje się na"Suburra" to rozgrywający się w Rzymie thriller kryminalny, który opowiada, w jaki sposób interesy Kościoła, państwa, mafii, lokalnych gangów i deweloperów krzyżują się ze sobą oraz jak przedstawiciele wszystkich tych grup w pogoni za władzą zacierają granicę między tym co dozwolone a tym co zakazane. Opowieść koncentruje się na postaciach trzech młodych mężczyzn pochodzących z różnych środowisk i kierowanych odmiennymi ambicjami i pasjami, którzy muszą jednak zawierać sojusze, aby osiągnąć to, czego najbardziej pożądają. Serial "Suburra" jest oparty na powieści pod tym samym tytułem, ale jego akcja toczy się kilka lat wcześniej. Dziesięć dramatycznych, porywających i przepełnionych akcją oraz zbrodnią odcinków stanowi kronikę dwudziestu dni chaosu. 

Suburra
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski)
Suburra
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski)
Suburra
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski)
nr 3 (sezon 3, polski) 2020-10-12T13:16:56 https://fwcdn.pl/webv/53/98/55398/55398.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/206/789806/suburra_sezon_3___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm
Suburra zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
dystrybucja
Netflix
studio
Cattleya
tytuł oryg.
Suburra: La serie
inne tytuły
Suburra: The Series Miedzynarodowe
Suburra: Blood on Rome USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones