PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789806}
plakat filmu Suburra

Suburra

Suburra: La serie
7,8 10 938
ocen
7,8 10 1 10938
5 191
chce zobaczyć
Suburra
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    od 29 zł

"Suburra" to rozgrywający się w Rzymie thriller kryminalny, który opowiada, w jaki sposób interesy Kościoła, państwa, mafii, lokalnych gangów i deweloperów krzyżują się ze sobą oraz jak przedstawiciele wszystkich tych grup w pogoni za władzą zacierają granicę między tym co dozwolone a tym co zakazane. Opowieść koncentruje się na"Suburra" to rozgrywający się w Rzymie thriller kryminalny, który opowiada, w jaki sposób interesy Kościoła, państwa, mafii, lokalnych gangów i deweloperów krzyżują się ze sobą oraz jak przedstawiciele wszystkich tych grup w pogoni za władzą zacierają granicę między tym co dozwolone a tym co zakazane. Opowieść koncentruje się na postaciach trzech młodych mężczyzn pochodzących z różnych środowisk i kierowanych odmiennymi ambicjami i pasjami, którzy muszą jednak zawierać sojusze, aby osiągnąć to, czego najbardziej pożądają. Serial "Suburra" jest oparty na powieści pod tym samym tytułem, ale jego akcja toczy się kilka lat wcześniej. Dziesięć dramatycznych, porywających i przepełnionych akcją oraz zbrodnią odcinków stanowi kronikę dwudziestu dni chaosu. 

Suburra
Zwiastun nr 3 (sezon 3, polski) 2:06
Suburra
Zwiastun nr 2 (sezon 2, polski) 1:31
Suburra
Zwiastun nr 1 (sezon 1, polski) 1:54
nr 3 (sezon 3, polski) 2020-10-12T13:16:56 https://fwcdn.pl/webv/53/98/55398/55398.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/206/789806/suburra_sezon_3___oficjalny_zwiastun___netflix.vp9.1080p.webm
Suburra zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
Carlo Bonini (powieść) /
dystrybucja
Netflix
studio
Cattleya
tytuł oryg.
Suburra: La serie
inne tytuły
Suburra: The Series Miedzynarodowe
Suburra: Blood on Rome USA
Więcej...

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.