SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

1995 51 min.
5,3 693
oceny
5,3 10 1 693
74
chce zobaczyć
{"id":"36050","linkUrl":"/serial/Sukces...-1995-36050","alt":"Sukces..."}
Sylwester 1989. Minister Kawecki dzwoni do cinkciarza Jakubowskiego i poleca mu, by wyruszył z jego pieniędzmi na... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"years":[1996]}
9
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Sukces...-1995-36050/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/36050","link":"/serial/Sukces...-1995-36050/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/36050","link":"/serial/Sukces...-1995-36050/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Sylwester 1989. Minister Kawecki dzwoni do cinkciarza Jakubowskiego i poleca mu, by wyruszył z jego pieniędzmi na granicę. Po kilku godzinach Jakubowski przekazuje część gotówki celnikowi, który po północy ma otworzyć kantor. W tym czasie Tadeusz Sówka, prezes dużej państwowej firmy "Dorex", spotyka się ze swymi pracownikami naSylwester 1989. Minister Kawecki dzwoni do cinkciarza Jakubowskiego i poleca mu, by wyruszył z jego pieniędzmi na granicę. Po kilku godzinach Jakubowski przekazuje część gotówki celnikowi, który po północy ma otworzyć kantor. W tym czasie Tadeusz Sówka, prezes dużej państwowej firmy "Dorex", spotyka się ze swymi pracownikami na tradycyjnym przyjęciu sylwestrowym. W Toruniu Tekla Skarbek, świeżo upieczona absolwentka prawa, urządza dla swoich kolegów ze studiów pożegnalną prywatkę. Za parę dni wyjeżdża do Warszawy, gdzie ma podjąć swoją pierwszą pracę - prezes Sówka obiecał jej ojcu, że zatrudni ją w "Doreksie". Podczas noworocznego balu w Komitecie Centralnym minister Kawecki w rozmowie z partyjnym kolegą przyznaje się, że przeczuwa koniec starych porządków i radzi mu, by zabezpieczył swoją przyszłość. W Londynie Sówka spotyka się z prezesem Foreign Investment Bank. Chce bowiem przekształcić "Dorex" w spółkę akcyjną i proponuje sprzedaż części akcji londyńskiemu bankowi. Bob Simons, młody pracownik FIB, otrzymuje polecenie zajęcia się tą sprawą. Tekla zgłasza się do "Doreksu", ale Sówka wbrew obietnicy danej profesorowi Skarbkowi nie może jej zatrudnić. Zrozpaczona dziewczyna mimo wszystko postanawia zostać w Warszawie. Koleżanka radzi jej, by założyła nowoczesne biuro prawne. Tekla daje sie przekonać do tego pomysłu i wynajmuje na siedzibę swej firmy stary garaż. [www.filmpolski.pl]

inne tytuły
Serial kręcono w Ornecie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Całkiem nie taki zły serial, ale to tak jak z "Tygrysami Europy"

  Kinokio ocenił(a) serial na 5

  To znaczy po latach nakręcono zupełnie niepotrzebną kontynuację z gorszą obsadą i oczywiście scenariuszem, ale to drugie w przypadkach jest czymś zupełnie normalnym.

 • poszukiwany!

  blackgin

  hej, hej :) no proszę, TVP2 emituje Sukces. Szkoda tylko, że nie mam TV w mieszkaniu :( czy ktoś może posiada ten serial u siebie? Bardzo mi zależy!

  • Od 17 maja znów w TVP2

   użytkownik usunięty

   Niestety na Filmwebie znów brak informacji. No i godzina emisji niezbyt dobra - 2:05. Ale nagrać zawsze można :-)

  • Nagrywa ktoś ten serial???

   klex111

   Z tego co mi wiadomo, leci on aktualnie na TV Polonia o 4:50 w czwartek nad ranem. Jakby ktoś mógł niech go wystawi na neta.

  • Ma ktoś ten serial w swoich zbiorach?

   klex111

   Jeśli ma ktoś ten serial w swoich zbiorach, niech pisze na adres lux1987@onet.pl. Bardzo go poszukuję

   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.