Jacek Borkowski I

5,7
975 ocen gry aktorskiej
Jacek Borkowski I
Jest absolwentem Warszawskiej PST - ( 1980) . Od 1977 roku przez 21 lat związany był z warszawskim teatrem "Ateneum". Już od dzieciństwa pociągała go estrada. Zadebiutował w wieku 12 lat na festiwalu Piosenki Harcerskiej w Siedlcach. Gdy miał 16 lat wstąpił w Kołobrzegu i w Zielonej Górze. Od 18 roku życia (do dziś) gra w warszawskim Teatrze Ateneum. Prywatnie aktor jest przeciwieństwem bohaterów, których gra. Jest szczęśliwym mężem Katarzyny, z którą ma odrastającą córkę Karolinę. Uwielbia majsterkować. W wolnym czasie reperuje stare samochody.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 kwietnia 1959

miejsce urodzenia: Warszawa, Polska

wzrost: 188 cm

trzykrotnie żonaty: 1. Elżbieta Jasińska (rozwód); 2. Katarzyna (rozwód), córka Karolina (ur. 23.03.1983); 3. Magdalena Gotowiecka (17.01.2009 - 14.01.2016, jej śmierć), 2 dzieci: syn Jacek (ur. 2004) i córka Magdalena (ur. 2006)
W 1981 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie (Polska).
W 1991 roku wystąpił w reklamie słodyczy marki Wedel.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wziął udział w tym badziewiu Wolskiego "Szopka noworoczna", żenada i pół metra mułu. Polecam obejrzeć, takiego syfu jak żyję - nie widziałem.

ZWYKŁY BURAK JAK PRZYJECHAŁ Z WYSTĘPAMI TO NAWET NA AUTOGRAFY NIE MIAŁ CZASU I ZACHOWANIEM TEŻ SIĘ NIE POPISAŁ .KIEDYŚ POKAZYWAŁ SIĘ Z PIERWSZĄ ŻONĄ I CÓRKĄ I OPOWIADAŁ JAKĄ TO MA CUDOWNĄ RODZINE JAK ŚWIETNIE MU IDZIE KARIERA I JAK KOCHA TE STARE AUTA A TERAZ POKAZUJE SIĘ W TV I PLECIE O UROKACH OJCOSTWA PRZED...

spotkałem tego pana raz w życiu i mi wystarczy uważam ze jest bucem... swoje zdanie podpieram tym iż miał on pretensje, ze nie umie spiewać do wszystkich a między innymi do sprzętu akustyka i prawie że do pana, który mu akompaniował a był to nie byle kto bo sam Pan Janusz Tylman, którego darze wielkim szacunkiem

To jakaś masakra jest.


Jako Ramzes w Księciu Egiptu sprawdził się bezbłędnie. Niemal każdą kreskę na twarzy
faraona przelał na ton głosu, jego zawahanie, drganie. Profesjonalista przez wielkie P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones