PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=346541}
6,7 81
ocen
6,7 10 1 81
Sumomomo Momomo: Chijō Saikyō no Yome
powrót do forum serialu Sumomomo Momomo: Chijō Saikyō no Yome

Sympatyczna seria

ocenił(a) serial na 9

Jedno z najśmieszniejszych anime jakie widziałam. Total crazy! Polecam!

ocenił(a) serial na 10
Night_Shojo

Oczywiście zgadzam się z przedmówczynią. Seria wypełniona humorem najwyższych lotów i co najważniejsze, jest widoczna nutka romansu. Z czego się jeszcze cieszyłem to, to że Seiyuu który podkładał głos pod Koushi'ego Inzuka to ten sam co dawał głos pod Harima Kenji'ego z School Rumble. Pozytywnie odebrałem tą produkcje już od samego początku jak tylko usłyszałem ten znajomy głos i co lepsze, idealnie mi pasuje do głównego bohatera. Co do bohaterów, można wiele powiedzieć. Przede wszystkim kreska ładna, dziewczyny słodko wyglądają, a chłopaki też dobrze. Nasza druga główna bohaterka może nieco inne pozory stwarzać, bo jak dla mnie mniej poważnie ją narysowali. Ale nie ma co się łamać, wszystko do czego możemy się zrazić (nie miałem takiego odczucia) zostaje nam wynagrodzone z nawiązką w postaci doskonałego humoru. Powiem że zdarzały się słabsze odcinki, ale co tam... Pomysł na fabułę jak najbardziej trafiony, nie trafiłem jeszcze na coś takiego wiec stwierdzam że oryginalne. O takie produkcje ciężko, więc polecam każdemu bez wyjątków, nawet jeżeli ktoś oglądał niedawno bardzo dobrą komedie to i tak na tym się nie zawiedzie. Każdy fan komedii-rom. doceni te Anime. Daje solidne 10/10. W moich oczach inaczej być nie mogło. Jeszcze raz gorąco POLECAM ten tytuł i zachęcam do oceny jak i wypowiedzi, co do odczuć po obejrzeniu. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones